Brigitte Macron je dôkazom toho, že aj 64-ročná žena môže byť módnou ikonou! Toto sú lekcie od prvej francúzskej dámy, ktoré by mala poznať každá žena v rokoch

Banana

Manželku novozvoleného francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona azda netreba nikomu predstavovať. Aj keď sa tento pár nevyhne trpkej kritike kvôli vekovému rozdielu, Emmanuel svoju manželku miluje a rozhodne sa za 64-ročnú dámu nemusí hanbiť ani vo svete módy. Táto žena môže konkurovať mnohým mladším kráskam a vkus, elegancia a sympatický úsmev ako doplnok je jej poznávacím znamením.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pokiaľ ide o lásku, tá nemá hranice. Aj keď je prezident Francúzska o 25 rokov mladší ako jeho manželka, neuberá to na šťastí v ich vzťahu. Táto učiteľka, ktorá bola stredoškolským pedagógom svojho budúceho manžela, je chodiacim príkladom francúzskeho šarmu. Pestovaná žena je na verejnosti vždy perfektne upravená a s elánom sa predvádza v jednom skvelom outfite za druhým.

Jej skvelá postava je neprehliadnuteľná a krásne štíhle nohy jej môžu závidieť aj oveľa mladšie príslušníčky nežnejšieho pohlavia. Práve tie Brigitte necháva vyniknúť a sú doslova ozdobou jej celkového vzhľadu.

Zovňajšok pôsobí harmonicky a dáma si potrpí aj na pekne upravené vlasy a nechty, ku ktorým neustále dodá rozkošný úsmev. Aj neprajníci jej vzťahu s mladším mužom musia uznať, že šarmu teda má na rozdávanie.

Je vidno, že táto dáma vždy vie, čo sa patrí a povestný francúzsky cit pre módu je jej vizitkou. Svojím odevom nespôsobuje rozruch a škandály a stále vie, čo je pre danú udalosť vhodné.

Aj keď ju objektívy fotografov nezachytia v slávnostnom odeve, Brigitte vyzerá výborne aj v ležérnom štýle a obyčajné džínsy alebo svetre jej dokonca uberajú na rokoch. Povedali by ste, že táto žena má viac ako 60 rokov?

Pre mnohé francúzske dámy je Brigitte priam módnou ikonou a často sa objavuje na stránkach prestížnych módnych a lifestylových magazínov spolu s mladými modelkami.

Aj keď nie je prvá dáma spájaná s extrémnymi módnymi prešľapmi a svojím odevom nepoburuje, niektorí kritici nevedia zniesť jej zvyk – krátke sukne nad kolená. Podľa iných si to však táto krásna žena aj vo svojom veku pokojne môže dovoliť. Vari je hriech ukázať pekné nohy?

Podľa názoru väčšiny je táto sympatická blondína vždy vkusne a elegantne upravená a závistlivci jej dokonca nemôžu vytknúť ani hlboké výstrihy, ktorým sa Brigitte vyhýba. Jednoducho vie, čo sa na dámu v jej veku patrí.

Jej outfit z inaugurácie Emmanuela Macrona sa s ňou bude spájať hádam navždy. Perfektne vyvážený kostým a doplnky z nej robia jednu z najlepšie oblečených osobností. Mimochodom, táto vážená dáma si často potrpí na odevy z módneho domu Louis Vuitton, ktoré zvolila aj pri tejto príležitosti.

Louis Vuitton v bielej farbe na prvej dáme doslova žiari. Tejto dáme sa vo svete módy dostáva rovnakého uznania ako mladej speváčke a tiež módnej ikone Rihanne.

Aký je váš názor na vkus prvej dámy Francúzska? Pokojne sa oň s nami podeľte v komentároch.

Pozri aj: TEST: Ktorá osoba je najhlúpejšia? Nech sa rozhodnete akokoľvek, vaša voľba o vás niečo prezradí

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

Najnovšie články