Nákupné maniačky opäť čelia kritike. Fanúšikovia sa obuli do vybranej témy, takéto ostré slová tu ešte neboli

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Nákupné maniačky - oficiálna stránka) / TV JOJ

Nákupné maniačky opäť čelia kritike. Tentoraz to však vyzerá, že za to môže samotná téma, ktorá spustila lavínu kritiky a ktorá zasiahla všetky súťažiace. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Tento týždeň v Nákupných maniačkach súťažia štyri ženy, ktoré diváci vidia nakupovať v zmenenom čase kvôli vysielaniu hokejového zápasu slovenskej reprezentácie. Majstrovstvá v hokeji sa však neodrazili len na vysielacom čase, ale tiež na tohtotýždňovej téme. Tá znie: „Obleč sa ako najväčšia fanúšička“ a podľa komentárov na sociálnej sieti, maniačkam nesadla.

Nikdy vraj na hokeji neboli

Tento týždeň v Nákupných maniačkach súťažia Iva, Karla, Veronika a Bára.  „Aktuálne prebiehajú Majstrovstvá sveta v hokeji, takže našou športovou témou bude hokej,“ prekvapil ich hneď na začiatku týždňa porotca Marián a ako sa ukázalo, žiadna z maniačok na túto tému nebola pripravená.

Diváci zatiaľ mohli vidieť dva outfity na túto tému. V pondelok sa ako hokejová fanúšička ukázala Iva a v utorok zas Karla. A hoci pri Ive boli len menšie výčitky, u Karly sa kritika stupňovala. Diváci pritom nekritizovali len outfity, ale tiež hodnotenie ostatných maniačok. Mnohí dokonca tvrdili, že tieto ženy rozhodne nikdy na hokejovom štadióne neboli.

„Osoba, ktorá v živote nebola na hokejovom zápase na zimáku, stiahne body za to, že jej by bola zima. OMG! Mohli jej porotcovia vysvetliť, že dnes sa už nehrá pod holým nebom pri teplote -10°. Teda, pokiaľ nejde o exhibičný zápas,“ zhodnotila jedna komentujúca. Druhá hneď súhlasila: „Tie v živote neboli na zimáku, že vraj zima, potrebuje rukavice, hlavne, že sú nákupné maniačky a v hlave prievan.“

Jedna diváčka sa však rozhodla súťažiacich zastať a vysvetlila, že problém je jednoducho v téme. „Téma je o ničom… proste obleč sa normálne a teplo, daj si na vrch dres a je vybavené. Ako sa dá na takú tému obliecť nejak módne? Možno len ja to neviem,“ napísala v komentároch.

Skritizovali jej outfit

Najnovšie články