TEST: Ktorá osoba je najhlúpejšia? Nech sa rozhodnete akokoľvek, vaša voľba o vás niečo prezradí

Lucia Mužlová

Dobre si prezrite obrázok. Ako vidíte, na strome sedia štyria muži. Traja z nich pília konár. Štvrtý z nich len nečinne sedí a prizerá sa. Ktorý z týchto mužov je podľa vás ten, ktorému bolo nadeleného najmenej rozumu a inteligencie? Nech prisúdite najmenej inteligencie ktorémukoľvek z mužov sediacich na strome, vypovedá to niečo málo o vašej osobnosti a povahe.

Článok pokračuje pod videom ↓

Tu je obrázok:

elitereaders.com

Ak ste sa rozhodli pre muža s číslom 1

Nanešťastie musíme skonštatovať, že ste osoba, ktorá sa pomerne často a ľahko vzdáva. Podliehate myšlienke, že situáciu aj tak nedokážete nijak vlastnými silami ovplyvniť. Prijmete teda osud taký, aký je aj so všetkým, čo vám ponúka – dobrým aj zlým. Ak je možnosť, hádke sa radšej vyhnete, ste skôr tichý, pokojný a mierumilovný človek. Z hádok a zvád ste len smutný. Vašou výhodou je to, že ste veľmi milá, srdečná a úprimná osoba.

Ak ste si povedali, že najhlúpejší zo všetkých bude muž s číslom 2

Občas možno robíte trochu zbrklé rozhodnutia. Nedoprajete si dostatok času na to, aby ste situáciu poriadne analyzovali. Robíte preto chyby, ktorým by ste sa však ináč mohli celkom poľahky vyhnúť. Mnoho ľudí si o vás pravdepodobne myslí, že ste tvrdohlavá osoba, čo nemusí byť práve najlepšie.

Ak ste sa rozhodli, že najhlúpejší na strome je muž s číslom 3

Ste impulzívna osoba, ktorá však vždy všetko dotiahne do úplného konca. Nikdy sa nevzdávate a ak vám niečo patrí a ste si vedomí toho, že máte pravdu, bojujete o to až do posledného dychu. Bol by z vás vynikajúci biznismen. Najmä, ak medzi vaše koníčky patrí okrem iného aj detailné vytváranie stratégií a plánovanie. V tejto oblasti by ste jednoznačne mohli zožať nemalé úspechy.

Ak ste si povedali, že najhlúpejší z nich bude zrejme muž s číslom 4

Ste skutočný rebel! Niekedy ste pripravení bojovať hoci aj sami proti sebe, len aby ste niečo sebe a iným dokázali. To však môže zapríčiniť, že nie vždy premýšľate práve najracionálnejšie. Ste však rodený revolucionár.

To, ako sa v rôznych situáciách rozhodujeme a ako súdime i ných, o nás jednoznačne vždy niečo vypovedá. Ktorý z mužov má najmenej rozumu podľa vás a prečo? Hodí sa na vás daný popis?

Pozri aj: Ktoré znamenie zverokruhu má najväčšie nedostatky? Ryby len veľmi ťažko odpúšťajú a Rak je zaslepený láskou

zdroj: babskeveci.sk, elitereaders

Najnovšie články