Obľúbená herečka zo seriálu Nemocnica prezradila, že nechce mať deti. Má na to šokujúci dôvod

Dana Kleinová

Foto: Instagram (@nemocnica_tvjoj/@tvjoj)

Obľúbená herečka z televíznych obrazoviek prezradila niečo zo svojho súkromia. Svojim fanúšikom vysvetlila, prečo sa v budúcnosti nechce stať mamou. 

Článok pokračuje pod videom ↓

31-ročná Eva Mores, ktorú diváci poznajú ako Denisu Antalovú z jojkárskeho seriálu Nemocnica, prezradila, že hoci má ideálny vek na založenie rodiny, deti mať neplánuje. A hoci by sa mohlo zdať, že je to z dôvodu jej úspešnej kariéry, ktorá naďalej len kvitne, skutočný dôvod vás poriadne zarazí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Mores (@eva.mores.official)

Príliš veľa lásky

Herečky sa otázku, či plánuje mať deti, spýtali fanúšikovia na sociálnej sieti. Ona však hneď vysvetlila, že hoci deti miluje a vždy k nim mala pozitívny vzťah, na materstvo má iný pohľad.

„Deti milujem. Nadovšetko. A oni to asi zo mňa cítia, lebo ma milujú tiež. Celý život všetky deti. Je to o mne známe, že som magnet na deti,“ začala herečka a dodala: „Dovolím si tvrdiť, že to s deťmi viem. A myslím, že by som bola skvelá mama. (Nie preto, že mi to všetci hovoria. Myslím si to o sebe sama za seba.) Napriek tomu vlastné detičky nechcem.“

Potom vysvetlila, čo ju v skutočnosti na predstave materstva desí a jej argument vás určite prekvapí. „Nechcem mať deti, pretože ma desí tá predstava, že by som mala mať v živote niekoho, koho by som až tak milovala. Láska, ktorá by ma mala natoľko presahovať, ma desí. Nechcem nikoho až tak milovať, ako matka miluje svoje dieťa. Nechcem mať v živote nikoho, komu keby sa niečo stalo, tak ma j*bne. Desí ma to. A čím som staršia, tým ma to desí viac,“ vysvetlila Eva. 

Následne však dodala: „Ja hrozne hlboko cítim veci, a preto niektoré druhy vzťahov zažiť radšej nechcem. A prečo mám vymyslené mená pre deti, ktoré nechcem? Lebo akokoľvek deti nechcem, keby sa náhodou stalo, že otehotniem, nedokázala by som ísť na potrat. Nikoho za takéto rozhodnutie nesúdim ani nehodnotím, božechráň, je to len o mne, že poznám svoje limity a viem, že interupcia by bola ďaleko za hranicou tohto, čo by som dokázala zvládnuť.“ 

Najnovšie články