Reakcia hovorí za všetko. Toto je odpoveď princa Williama na otázky o knihe jeho brata

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (princeandprincessofwales)

Princ William počas minulého týždňa vystúpil spolu so svojou manželkou Kate na charitatívnej akcii, kde sa nevyhol otázkam na knihu svojho brata Harryho.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, princ z Walesu navštívil charitatívnu organizáciu Together asi One v Slough, ktorá sa venuje práci s mladými ľuďmi na vytváraní pozitívnych sociálnych zmien. Počas návštevy si William užil lekciu varenia s mladými ľuďmi a stretol sa aj s opatrovateľmi.

Foto: TASR archív

Otázky o knihe ignoroval

Mal na sebe modrú zásteru, keď pomáhal s prípravou kura teriyaki. „Doma trochu varím, ale nie veľa. Kate je však veľmi dobrá,“ povedal počas varenia. Prezradil tiež, že nevie robiť steaky ani omáčky, na ktorých musí popracovať. Výlet prišiel uprostred obdobia, ktoré je pre kráľovskú rodinu plné napätia vzhľadom na vyjadrenia princa Harryho, ktoré prezradil vo svojej knihe.

FOTO TASR/AP

Reakcie kráľovskej rodiny sa asi nedočkáme

Počas tejto návštevy William vytrvalo ignoroval otázky novinárov o jeho knihe. Ani William, ani jeho otec kráľ Karol na knihu Spare nereagovali, hoci zdroje hovoria, že sú z toho veľmi rozrušení a smutní. Odpovedať verejne by však nebolo rozumné a nepredpokladá sa, že by sa verejnosť v budúcnosti dočkala reakcie.