Vytočená psychologička z Ruže pre nevestu v konflikte so známym Slovákom: Tvrdil, že bola v šou opitá

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza

Po tom, ako došlo ku konfliktu bývalých a súčasných neviest, o čom sme vás informovali v článku, teraz sa do slovnej prestrelky dostala samotná psychologička. Obvinili ju totiž, že v šou bola opitá.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hoci jednotlivé epizódy Ruže pre nevestu komentujú v relácii Bez ruže bývalé nevesty Bejba a Tereza, príležitosť vyjadriť sa do kamery dostali aj Priscilla a Mirka. Do podcastu SNAMI si ich pozvali moderátori Oski a Svetozár, ktorí sa ich spýtali na ich názor na druhú sériu a pri tejto príležitosti prišli s informáciou, že psychologička Timea bola v šou opitá. Tieto obvinenia ju nenechali chladnou a rozhodla sa k nim vyjadriť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Vraj bola opitá

Od začiatku šou diváci vedeli, že Timea neprišla do Ruže súťažiť, ale jej prácou bolo pomáhať Radkovi pri zisťovaní pravých pováh dievčat. Dlho však v relácii nepobudla a diváci boli prekvapení, keď zo šou v poslednej časti odišla. Oski a Svetozár si však okrem jej krátkeho účinkovania všimli aj iný detail a tvrdili, že na konci prvej epizódy bola na základe jej vyjadrovania opitá.

„Ja si myslím, že tá psychologička, ona sa nezdá… Neviem, či ste si všimli, ale ona normálne že bola solídne nad*baná na konci toho dielu,“ vyhlásil Svetozár, čím začal celú túto tému. Prekvapil tým nielen svojho kolegu, ale tiež Mirku a Priscillu, a tak sa to rozhodli spoločne si prehrať, aby zistili, či si to všimnú tiež.

„A fakt,“ skonštatovala Priscilla so smiechom, a keď sa jej Oski spýtal, či si naozaj myslí, že bola opitá, opäť prisvedčila.

Reakcia psychologičky

Najnovšie články