Vojna súčasných a bývalých neviest. Krásky z Ruže pre nevestu sa do seba poriadne pustili, padli aj riadne ostré slová

Dana Kleinová

Foto: Instagram (bejba99) / (tvmarkizaofficial)

Bývalé nevesty z Ruže pre nevestu sa pustili do tých súčasných. Kritikou nešetrili najmä na dve súťažiace. Určite však nečakali, že sa ich slová dostanú k dievčatám a pošlú im vlastný odkaz.

Článok pokračuje pod videom ↓

Beáta „Bejba“ Rusnáková a Tereza Kosecová sú nové moderátorky relácie Bez ruže, v ktorej komentujú jednotlivé epizódy šou Ruža pre nevestu. Dievčatá to oznámili na sociálnej sieti a hneď po prvej epizóde dostali od divákov negatívnu odozvu, keďže sa podľa nich novým nevestám vysmievali, pritom ony dve boli len nedávno na ich mieste.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Kosecová (@terinka_a)

Vraj ju bude mať len na jednu noc

Prvá epizóda relácie Bez ruže je vonku a Bejba s Terezou okomentovali nové súťažiace. „Tak som zvedavá na tie baby,“ poznamenala Tereza hneď na začiatku. Ako prvé aj s Bejbou okomentovali Stanku a Anet a zhodli sa, že sú krásne. Tam však ich pozitívne reakcie skončili. V momente, ako sa na obrazovke ukázala dokrútka s Dolli, kde spomenula, že je síce kaderníčka, ale nevenuje sa tomu, lebo ju to nebaví, prišla prvá kritika.

„Priority v živote,“ smiala sa hneď Bejba a dodala: „Tak nič nerobím, nebaví ma to.“ 

„Akože, je pekná, ale je až moc,“ okomentovala Bejba ďalšie zábery a spolu s Terezou sa zhodnotili: „Ja si myslím, že keby mala menšie pery, prsia, tak by bola úplne krásna.“ Bejba neskôr na Terezinu otázku, či si myslí, že je Dolli Radkov typ, zhodnotila, že „Možno na jednu noc, ale tak že na život, absolútne nie.“

Hanbili sa aj za ne

Najnovšie články