Ďalší škadál v Ruži pre nevestu. Túto krásku vraj doma celý čas čaká priateľ, jej reakcia hovorí za všetko

Dana Kleinová

Foto: Instagram (tvmarkizaofficial)

Ďalšia kráska z Ruže bola obvinená z toho, že ju doma čaká priateľ a ona sa prišla do súťaže len zviditeľniť. Jej reakcia hovorí za všetko.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás informovali v článku, po tom, ako sa Verona v iných šou ukazovala ešte s priateľom, ľudia sa začali pýtať, či ju nečaká doma a či sa len netvári ako nezadaná. Teraz sa táto situácia zopakovala, avšak s inou súťažiacou. Nicole veľa príležitostí na to, aby bola sama s Radkom, nemala a vyzerá to tak, že je za tým iný dôvod, ako si všetci mysleli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STANISLAVA LUČKOVA 🌹 (@stanislavaluckova)

Sú spolu roky

Ako písal portál Nový čas, Nicole vraj dlhé roky tvorí pár s Viliamom, s ktorým doteraz pridáva rôzne fotky a videá na sociálnej sieti. „Nicole je stále vo vzťahu s Viliamom, s ktorým chodí už dlhé roky,“ povedal Novému Času zdroj z jej okolia.

V roku 2020 pritom Nicole pridala fotku, v ktorej popise priznala, že sa s Viliamom poznajú, odkedy mala len 13 rokov. „Keď sa spojili všetky sily nášho nekonečného vesmíru, som náhodne zahladila toho 13-ročného chlapca a už vtedy som vedela, že tá chémia má budúcnosť,“ napísala Nicole.

A hoci už v poslednej dobe nepridala žiadnu fotku, na ktorej by sa s Viliamom bozkávali, alebo inak utvrdzovali svoj vzťah, fotky z minulosti, kedy to tak bolo, sa u nej na profile dajú jednoducho dohľadať.

Reakcia Nicole

Najnovšie články