Hoci v Ruži pre nevestu bojuje o ženícha, nedávno ešte ukazovala priateľa. Verona si podľa ľudí prišla do šou po niečo iné

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza

Odkedy sa začala vysielať druhá séria šou Ruže pre nevestu, stihlo na povrch vyplávať už hneď niekoľko tajomstiev. Teraz ľudia polemizujú o tom, či Verone skutočne ide o srdce atraktívneho podnikateľa, alebo si prišla len po slávu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás informovali v článku, Jennifer z Ruže pre nevestu bola divákom akási povedomá a ukázalo sa, že minulý rok súťažila vo švajčiarskej verzii tejto relácie. Na obrazovkách však diváci mohli vidieť aj Dolli, ktorá ešte ako Daniela súťažila vo Farme, hoci sa na seba už ledva podobá, ako sme ukázali v článku. Teraz však diváci konečne prišli na to, odkiaľ poznajú Veronu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Je naozaj nezadaná?

„Tá Verona tiež musí byť všade. Maniačky, servítka, teraz ruža, všade bola,“ vymenovala komentujúca na sociálnej sieti. Neskôr sa v komentároch ukázalo, že nie je jediná, kto si ju pamätá z Nákupných maniačok aj Bez servítky. V kulinárskej šou však bola zadaná, a tak sa začali objavovať dohady, či je naozaj nezadaná, alebo sa tak len tvári, aby sa mohla zviditeľniť.

Ako zachytil portál Emma, Trebišovčanka po účinkovaní v Bez servítky napísala na sociálnu sieť: „Chcem sa poďakovať mojej mame, ktorá mi Famemnagement ukázala. Môjmu priateľovi za to, že ma ženie do týchto vecí. A, samozrejme, Vám, mojim priateľom, ktorí ma podporujete a prežívate tieto radosti so mnou.“

Médiá však nie sú jediné, kto si pamätá na Veroninho priateľa. „Keď bola v Bez servítky, bola s priateľom a teraz je tu? Bola veľmi hlučná a namyslená. Taká zlatokopka,“ nebrala si servítku jedna diváčka v komentároch. „Podľa mňa nie je single, iba to hrá,“ súhlasila ďalšia. Hneď potom začali vznikať dohady o tom, prečo teda šla Verona súťažiť a diváci sa opäť zhodli na odpovedi, ktorá im dávala najväčší zmysel.

„Ona sa išla zviditeľniť, keďže zatiaľ v žiadnej trápnej šou neuspela. Nehodí sa tam,“ komentovala diváčka a mnoho ďalších fanúšikov šou s ňou súhlasilo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Najnovšie články