Na Jennifer z Ruže sa valí kritika z každej strany. Jej mame praskli nervy a dcéry sa zastala, takáto je v skutočnosti

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza

Už po pár epizódach novej série Ruže pre nevestu bolo jasné, že diváci majú svoje favoritky. Medzi tie sa však nedostala kráska žijúca vo Švajčiarsku a sociálne siete zaplavila kritika na jej osobu. A hoci sa k nej ona sama nevyjadrila, jej mama to vzala do vlastných rúk. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Nová séria Ruže pre nevestu začala zostra a od začiatku sa dievčatá rozdelili do skupiniek na základe sympatií. Hoci to vyzeralo, že veľa z nich nadviazalo kamarátstva, je jasné, že nezabúdajú, čo je ich hlavným cieľom, alebo skôr kto. O srdce Radka Urbanyaka tak stále bojuje 14 dievčat a niektoré z nich už stihli ukázať svoj pravý charakter.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Diváci majú svojich favoritov

Samozrejme, netrvalo dlho, kým sa komentovanie divákov presunulo z obývačiek na sociálne siete a príspevky od TV Markíza zaplavila chvála aj kritika. Podľa komentárov diváci najviac fandia Stanke, ktorá už od prvej epizódy získala Radkovu pozornosť a medzi divácke favoritky patria tiež Anet, Lucy či Julie.

Diváci však nešetrili ani kritikou a najviac si ju zlízla práve Jennifer. Tú už predtým v komentároch opisovali ako nesympatickú a vyvolávajúcu konflikty, no po poslednej dokrútke si prestali brať servítku pred ústa.

„Neznášam z duše tú Jenifer. To je čo za brzdu na jej vek. No zbohom,“ vyjadrila sa jedna diváčka a ľudia s k nej hneď pridali. „To sme dve. Ja ju nemôžem ani cítiť. Myslí si o sebe, že je Boh vie čo,“ odsúhlasila jej hneď druhá. A hoci sa Jennifer zatiaľ k žiadnemu z komentárov na svoju osobu nevyjadrila, jej mama sa rozhodla, že všetkých presvedčí o tom, že jej dcéra je v skutočnosti iná, ako o nej píšu.

Zastala sa jej mama

Najnovšie články