Slovenský herec sa tajne oženil pod holým nebom. Toto je prvá fotka šťastných mladomanželov

Lucia Horáková

I keď je medzi nimi až vyše 16-ročný vekový rozdiel, nebránilo im svoju lásku spečatiť a vzťah tak posunúť na vyšší level. Sympatický slovenský herec Robo Jakab (42) si cez uplynulý víkend zobral za svoju manželku 25-ročnú herečku Aničku Rakovskú.

Vek je iba číslo, presne to si povedala dvojica, ktorá uplynulý piatok prežila svoj veľký deň v Banskej Štiavnici pod holým nebom, kde si povedali svadobné „áno“. Na tajnej svadbe sa zúčastnila ich najbližšia rodina, kamaráti i kolegovia, pričom hostí bolo dokopy až okolo 250.

Pre Nový čas mal Robo prezradiť, že sa zobrali v Malej Richňave pri Banskej Štiavnici a cíti sa fantasticky, nakoľko si zobral najlepšiu ženu na svete. Dokonca už uvažujú aj nad založením rodinky.

Jedným z hostí bol aj známy šéfkurát Marek Ort, ktorý je známy z jojkárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Práve on dvojici chystal svadobnú hostinu a taktiež na svojom Instagrame uverejnil spoločnú fotku s mladomanželmi.

Robo je slovenským hercom, ktorý vyštudoval Vysokú školu múzických umení v Bratislave a okrem účinkovania v divadle Astorka, sme ho mohli vidieť hrať aj v televíznych rozprávkach Kvet šťastia, V zajatí lásky a v seriáloch Panelák či Mesto tieňov. V súčasnosti je hlavnou súčasťou markizáckej relácie Dobré vedieť.

Pozri aj: Ďalšie bábätko v rodine sympatických hercov. Opäť nevybrali slovenské meno a siahli po netradičnosti

Lucy, cas.sk

Najnovšie články