Spojte si dlane a zamerajte sa na čiaru lásky. Ak vytvorí túto líniu, tak by ste mali vedieť toto!

katka

Tak, ako oči, aj ľudské ruky a špeciálne dlane môžu o ich majiteľovi prezradiť naozaj veľa. Dozviete sa z nich, aká ste osobnosť, akú máte budúcnosť alebo dokonca aj to, akým človekom sa stanete, keď sa zamilujete.

Článok pokračuje pod videom ↓

Spojte dlane, nájdite svoju čiaru lásky a možno sa o sebe dozviete niečo, čo ste ani sami nevedeli. A taktiež o vašom partnerovi.

Čiara lásky v jednej úrovni

brightside.me

Ak má váš partner čiaru lásky v jednej línii, ste šťastná žena. Láska je pre neho veľmi dôležitá, váži si ju a svoju polovičku miluje naozaj úprimne. Je to človek, ktorý je citlivý a emotívny, no nemá najmenšiu potrebu skrývať to. Jednoducho miluje naplno. Vzťah s vami bude brať vážne a dlhodobo. Je tolerantný a záleží mu na názore a pocitoch druhých. Mať šťastný vzťah je pre neho životnou prioritou číslo jedna.

Čiara lásky na ľavej ruke siaha nižšie

brightside.me

Tieto osoby uprednostňujú skôr starších partnerov. Sú veľmi romantickí, vášniví a vo vzťahu s nimi vás bude stereotyp určite obchádzať. Pocity prežívajú naozaj intenzívne. Spoliehajú sa na svoj šiesty zmysel a možno by ste mali aj vy. Málokedy ich totiž sklame.

Čiara lásky na pravej ruke siaha nižšie

brightside.me

Osoba s týmto typom čiary lásky sa do vážneho vzťahu veľmi nehrnie. Miluje svoju nezávislosť a slobodu. Pravdou však je, že ak sa nakoniec zamiluje, je veľmi oddaná, no aj napriek tomu nemá problém vzťah kedykoľvek ukončiť, ak mu niečo nevyhovuje. Vyhľadáva skôr mladších partnerov. Títo ľudia sú sebavedomí a problémy riešia s ľahkosťou a prehľadom. Riadia sa viac rozumom ako srdcom.

zdroj: babskeveci.sk, (Katka), brightside.me