Kvôli váhe sa do nej obúvajú už roky. Ewa Farna má odkaz pre všetkých, ktorí jej hovoria, aby schudla

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Ewa Farna)

Česká speváčka roky čelila poznámkam na jej váhu. Neznámi ľudia jej kázali schudnúť, iní zas tvrdili, že sú nadšení, že v šoubiznise nie sú len vychudnuté ženy. Neustále tak niekto riešil jej postavu, a tak sa očakávalo, že so svojou váhou bude niečo robiť. Ona má však pre všetkých jasný odkaz.

Článok pokračuje pod videom ↓

Speváčka Ewa Farna je známa nielen v Česku, ale úspešnú kariéru si vybudovala aj v susednom Poľsku. Ako informoval portál Marianne, poznámky na speváčkinu postavu sa objavovali už v čase, keď bola len tínedžerka. Ľudia jej posielali nechutné poznámky o tom, že je slonica, alebo že pod ňou praská pódium. Našťastie, speváčka si dokázala udržať odstup a časom sa naučila na kritiku spojenú s váhou nereagovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ewa Farna (@ewa_farna93)

Neustále ju označujú za „väčšiu“

Ewa v rozhovore prehovorila aj o tom, ako si ju zaškatuľkovali bulvárne časopisy. Práve tie o nej vždy píšu ako o bojovníčke s váhou a hoci sa to niekedy snažia smerovať na pozitívnu nôtu, stále však píšu o tom, že je väčších rozmerov.

„Skôr zo mňa urobili veľrybu!“ reaguje Ewa na titulky bulvárnych časopisov. V takýchto článkoch navyše použili aj jej nelichotivé fotky, aby ešte viac zvýraznili postavu, na ktorú sa tak veľmi snažia upozorniť.

Ewa to vníma nielen osobne, ale tiež si uvedomuje, aký odkaz to posúva iným ženám. Povedala: „To, ako z normálneho zdravého dievčaťa bulvár robil strašiaka, je zlý príklad pre všetky tie dospievajúce dievčatá, s ktorými lomcujú hormóny a dostávajú odkaz, že teda s nimi asi tiež niečo nie je v poriadku.“

Ona sama vie, o čom hovorí, keďže takéto slová boli adresované priamo nej už odkedy bola násťročná. Vysvetľuje: „Rodičia mi hovorili, nech to hlavne nečítam, čo, samozrejme, nefungovalo. Určite ma to poznamenalo. Hovorila som si, že keď schudnem, urobím to vlastne pre svojich kritikov.“

Dôležité je zdravie

Najnovšie články