Dcéra Borisa Kollára sa sťahuje za bohatým priateľom do Indie. Bude žiť ako v luxusnom hoteli, toto tam plánuje robiť

Dana Kleinová

Foto: Instagram (ahornakova)

Dcéra Borisa Kollára odchádza zo Slovenska. Sťahuje sa za bohatým priateľom do Indie. A hoci bude žiť v luxuse, plánuje si založiť vlastnú firmu a zarábať.

Článok pokračuje pod videom ↓

22-ročná Alexandra Horňáková, najstaršia dcéra Borisa Kollára, plánuje veľké sťahovanie. Jej priateľ Neel sa totiž vracia do Indie a ona sa k nemu hodlá pridať. A hoci sa tak pridá k životu miliardárskej rodiny, neplánuje to brať ako dovolenku. Chcela by si založiť vlastnú firmu a presne vie, v čom by chcela podnikať. Píše o tom portál Refresher.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ALEXANDRA HORNAKOVA (@ahornakova)

Žije v luxuse

„Neel dokončil štúdium v Londýne a vracia sa do Indie. Zastúpi svojho otca vo firme, takže sa tam asi na dva roky presťahujeme,“  prezradila Kollárova dcéra dôvod ich sťahovania. Jej priateľ Neel Virwani je jedným z detí známeho miliardára Jitendra Virwaniho. Rodina si tak v Indii žije v mimoriadnom luxuse a ako Alexandra vysvetlila, ich pozemok má neuveriteľných 300 hektárov.

O rodinu sa stará 70-členný personál a pobyt v ich dome pripomína skôr luxusný hotel. „Priamo z izby ich domu sa objednáš na súkromné spa, masáž, do fitka či dohodneš upratovanie, majú aj profesionálnych kuchárov,“ prezradila Alexandra.

Neplánuje len oddychovať

Najnovšie články