Ľudia si myslia, že je jeho babka, v skutočnosti je manželka. Vekový rozdiel, aký ste medzi partnermi ešte nezažili

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (truly)

Láska nepozná hranice, to je všetkým viac, než len jasné. Niekedy však ten vek prekvapí úplne každého. Tak je to aj v prípade 24-ročného muža a 61-ročnej ženy.

Článok pokračuje pod videom ↓

24-ročný Quran McCain a 61-ročná CHeryl McGregor sa zosobášili 3. septembra 2021 pri intímnom obrade, ktorý vysielali naživo na svojom účte na TikTok. Ako uvádza portál Ladbible, hoci si ju všetci mýlia s jeho babičkou, dvojica tvrdí, že sa šialene milujú a že majú úžasný sexuálny život.

Otvorene rozprávajú o svojom živote

Cheryl si dokonca obliekla svadobné šaty. Na svadbe boli len ich blízki priatelia, s ktorými si potom dali dobré jedlo. Obaja nešetrili na podrobnostiach a podrobne opísali aj svadobnú noc. Stretli sa v roku 2012, keď mal Quran iba 15 rokov. Pracoval v reštaurácii s rýchlym občerstvením, ktorú spravoval Chris, syn Cheryl, no príťažlivosť začala až oveľa neskôr. Začali sa stretávať v novembri 2020 a v apríli 2021 si povedali svoje áno.

Požiadanie o ruku

Quran prezradil, že plakal, keď Cheryl, sedemnásobnú matku, požiadal o ruku. „Existuje veľa dôvodov, prečo som sa rozhodol, že to urobím. Je krásna, elegantná, silná, ušľachtilá, úprimná a súcitná. Bola v šoku, keď som ju požiadal o ruku, ale cítila sa výnimočne,“ povedal.

Ich nový vzťah, samozrejme, nepodporujú všetci. Zo siedmich detí sú s tým v pohode iba tri, hoci Quranova rodina ich netradičný zväzok schvaľuje. Problém im robia ľudia na internete. Od nich čelia nepríjemným otázkam a nevhodným poznámkam.