Kritika súťažiacej z Ruže pre nevestu. Minulý rok hľadala lásku v rovnakej šou a bola veľkou favoritkou

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza

Hoci sa súťaž o ženíchovo srdce ešte len začala, na povrch začínajú vyplavovať tajomstvá súťažiacich. Zatiaľ čo medzi kráskami sedia bývalé miss spolu s bývalou farmárkou, jedna súťažiaca sa zas preslávila inak.

Článok pokračuje pod videom ↓

Z Ruže pre nevestu už stihli vypadnúť tri krásky bojujúce o Radkovo srdce – Sára, Dominika a Veronika a zároveň súťaž opustila aj Timea, ktorá bola tajnou agentkou. V súťaži tak ostalo už len 14 žien, medzi ktorými už začali vznikať prvé intrigy a hádky. Je vidieť, že nie všetky si sadli a podľa komentárov na sociálnych sieťach diváci majú svoju favoritku, a to Stanku. Naopak, najviac nesympatická im je Jennifer.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Skončila v prvej päťke

V prípade 28-ročnej Jennifer však možno polemizovať, či časť jej správania nie je len stratégiou ako vyhrať. Už totiž mala šancu zasúťažiť si v tejto relácii, hoci nie na Slovensku a víťazstvo jej uniklo len o vlások a ona skončila ako piata. Ako informoval portál Topky, tmavovláska v roku 2023 súťažila o srdce Fabrizia vo Švajčiarsku, kde posledné roky žije.

A hoci to vyzerá, že si Jennifer sympatie slovenských divákov nezískala, podľa komentárov na oficiálnom profile Der Bachelor to vyzerá, že vo Švajčiarsku jej fanúšikovia tejto relácie naopak fandili a patrila k ich favoritkám.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Der Bachelor (Schweiz) (@bachelorschweiz)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Der Bachelor (Schweiz) (@bachelorschweiz)

Najnovšie články