Žene sa muž na rande vyhrážal, že vie, kde býva. Potom však k stolu pristúpil neznámy pán a neuveríte, čo sa stalo

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Muž bol svedkom naozaj neskutočnej situácie. Skôr než však stihol zakročiť, k stolu, kde sedeli žena a muž, prišiel neznámy a urobil niečo, čo donútilo odporného muža prehodnotiť všetky svojej životné rozhodnutia. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Boredpanda, jeden mladík sa rozhodol s internetom podeliť o historku, ktorej bol síce len na okamih súčasťou, no nemohla dopadnúť lepšie. Počas návštevy reštaurácie totiž spozoroval jeden pár, ktorý bol očividne na rande, no romantiku v tomto prípade nahradil strach. Skôr než však mohol zakročiť, urobil to niekto iný.

Foto: Pexels

Vyhrážal sa jej

23-ročný mladík vysvetlil, že bol práve v reštaurácii s priateľkou, keď si všimol pár pri inom stole. Muž mal po celý čas nevhodné poznámky a žena vyzerala, že najradšej by bola niekde inde. Mladíkovi sa to nezdalo, a tak sa ich pre istotu rozhodol periférne sledovať. Všimol si, že žena sa snažila rýchlo všetko zjesť, pravdepodobne preto, aby mohla čím skôr odísť, no muž s ňou si to vysvetlil inak.

„Aspoň viem, že vieš prehĺtať,“ povedal žene, ktorá hneď očervenela a povedala mu, že sa správa nevhodne. On však jej protesty zmietol zo stola a povedal: „Upokoj sa, aj tak by som to o pár hodín zistil sám.“ Ženu jeho tvrdenie výrazne rozrušilo a hoci mladík nezachytil jej odpoveď, počul, ako sa znova ozval muž. Povedal jej: „Poklad, vyzdvihol som ťa, viem, kde bývaš.“ 

Žena stuhla na mieste a mladík sa rozhodol, že je čas zakročiť. Postavil sa, no v tom mu na ramene pristála ruka. Mladík sa otočil a uzrel muža, ktorý mohol mať tak 50 a vyzeral svalnato. „Pokoj, to zvládnem,“ povedal mu pokojným tónom a mladík ho poslúchol. Čo sa stalo potom, však rozhodne nečakal.

Došli mu slová

Najnovšie články