Bývalý priateľ jej povedal, že nikdy neschudne. Žena ho presvedčila o opaku a zhodila 30 kíl

Dana Kleinová

Foto: Instagram (helenaahara)

Žena sa rozhodla podeliť o svoju fitness cestu, vďaka ktorej teraz nosí o niekoľko veľkostí menšie oblečenie. Dokázala tak nielen sebe, ale aj svojmu bývalému priateľovi, že všetko je možné, keď sa chce. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Bývalý priateľ jej povedal, že nikdy nebude štíhla. Reč je o (teraz už) influencerke Helene Hara, ktorá sa z veľkosti XL dostala na veľkosť XS, po tom, ako drasticky zmenila svoj životný štýl. O svoj príbeh sa rozhodla podeliť s portálom Yahoo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Helena Hara (@helenaahara)

Nechcel, aby schudla

28-ročná Helene pochádza z The Wirral v Merseyside, a keď mala 21 rokov, vážila takmer 90 kilogramov. V jej prípade šlo o najťažšiu podobu samej seba, akú kedy zažila, a presne vtedy si povedala, že so sebou musí niečo urobiť. V tom čase totiž jedla nevhodné typy jedál a väčšinu času si jedlo objednávala z reštaurácií či rýchlych občerstvení.

V tom čase Helene začala rozbiehať kariéru na sociálnych sieťach a pri pohľade na jej fotky jej vtedajší priateľ povedal, že nikdy nedosiahne svoj cieľ.

„Práve som začala brať svoje profily na sociálnych sieťach vážne a začala som chudnúť, ale mala som pocit, že nechce, aby som schudla,“ vysvetľuje fitness influencerka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Helena Hara (@helenaahara)

Opustila ho

Keďže ju jej priateľ nepodporoval a ona sa po jeho poznámkach o tom, že nikdy neschudne, cítila ešte horšie, rozhodla sa hľadať útechu v jedle. Čoskoro si však uvedomila, že takto to fungovať nebude a namiesto toho, aby si zničila cestu k svojmu cieľu, ktorú len nedávno začala, rozhodla sa zbaviť negatívneho vplyvu v jej živote. Priateľa opustila a rozhodla sa začať brať svoj nový životný štýl vážne.

„Teraz chodím do posilňovne päť až šesťkrát týždenne, počítam kalórie a žijem oveľa pozitívnejší a zdravší život,“ hovorí Helene. Zároveň dodala, že to, že odišla od vtedajšieho partnera, jej pomohlo dať si život dohromady a dodalo jej to sebavedomie.

Urobila to pre seba

„Urobila som to pre seba, keď mi tvrdil, že nikdy neschudnem, urobila som z posilňovne obrovskú časť môjho života a zmenila som svoje stravovacie návyky,“ vysvetlila influencerka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Helena Hara (@helenaahara)

Jej vzťah s jedlom nebol najlepší

Najnovšie články