Žena tvrdí, že sa vďaka jednoduchej technike stala milionárkou. Jej trik sa stal na sociálnych sieťach hitom

Nikoleta Kottešová

Foto: pexels

Ak ste boli v poslednej dobe na TikToku, je pravdepodobné, že ste narazili na virálny „syndróm šťastného dievčaťa.“ Hlása, že môžete získať doslova čokoľvek, po čom vaše srdce túži, ak budete konať, ako keby sa vesmír sprisahal vo váš prospech.

Článok pokračuje pod videom ↓

Títo TikTokeri tvrdia, že spomínaná technika zmenila ich životy. 34-ročná Stephanie Dunleavy použila techniku ​​šťastného dievčaťa s oveľa väčším úspechom ako väčšina ostatných pre portál Tyla povedala, že jej pomohla zarobiť viac ako 1 milión libier. Vysvetlila, že s takýmto nadstavením mysle si v roku 2017 napísala „šek na sumu 1 milión libier spoločnosti Soul Analyse“.

Účinky syndrómu šťastného dievčaťa

Potom, v priebehu iba dva a pol roka, sa jej podarilo túto sumu nielen zarobiť, ale takmer zdvojnásobiť. „Do roku 2020, len o dva a pol roka neskôr, moja spoločnosť vygenerovala príjmy vo výške viac ako 1,5 milióna libier,“ povedala.

Avšak to, čo robí príbeh Stephanie skutočne pozoruhodným, je skutočnosť, že sa skutočne správala ako šťastné dievča, ktoré vyrazilo do podnikania „bez obchodných skúseností, bez kvalifikácie a bez finančnej podpory.“ V tom čase bola v skutočnosti taká chudobná, že s manželom žili u jeho mamy a mala len 1 000 libier na to, aby svoj nápad na afirmačné šperky – teda kúsky, ktoré podporujú pozitívne myslenie – rozbehla.

@manifest_and_co Things are always working out for me, no matter how it looks. They just are… I am the luckiest. I am so lucky! #manifest #manifest #identityshift #shiftyourreality #howtomanifest #manifestatories #luckygirlsyndrome #abrahamhicks #whatisluckygirlsyndrome ♬ original sound – Queen Loveleigh

Stephanie tvrdí, že aj keď u nej fungovala technika manifestácie, povedala, že kľúčom k úspechu je trpezlivosť. „Verím, že v živote je možné získať čokoľvek, čo chceme, ale nepríde to v tak krátkom čase, ako si predstavujeme,“ povedala. „Nie je možné vedieť, kedy sa daná vec zhmotní, a preto je dôležité zachovať si vieru a dovoliť vesmíru, aby konal svoju prácu.“ Technika nefunguje len pri veľkých prejavoch.

@skzzolno i don’t know why it works but… everything works out for us #luckygirlsyndrome #luckygirl #luckygirlsyndrom #manifestation #affirmationsoftheday #affirmations #collegelifehack #lifehack #college #collegegirls ♬ original sound – skzzolno

Jo Threlfall, manažérka značky v Embryo, povedala, že táto prax viedla k niekoľkým malým výhram, keď ju nedávno aplikovala do svojho života po tom, čo ju videla na TikToku. Tvrdí, že našla položky zo svojho nákupného zoznamu prianí za zlomok ceny, ktorú očakávala. Jo povedala, že je presvedčená, že táto technika bola účinná, pretože podnietila jej „pozitívne ambície“ a nakoniec pomohla udržať jej „povznesenú náladu.“

Iba si priať nestačí

Ale zatiaľ čo veľa ľudí tvrdí, že s touto technikou mali úspech, nie každý je fanúšikom „syndrómu šťastného dievčaťa“ a Lucy Baker, 46-ročná životná koučka, pred ním varovala. Lucy dodala, že problematický je aj samotný názov techniky, keď povedala: „Syndróm „šťastného dievčaťa“ naznačuje, že roztomilé, dosť sebavedomé dievčatá môžu dostať to, čo chcú – a čo chlapci, muži a ľudia, ktorí nevyzerajú ako „šťastné dievčatá? Absolútne povzbudzujem ľudí, aby mali pozitívne myslenie a postoj k životu,“ povedala, „ale toto myslenie musí byť spojené s tvrdou prácou, odvahou a odhodlaním – nielen žiadať vesmír o veci.“

Namiesto toho Lucy odporúča, že lepším spôsobom, ako zlepšiť svoj život, by bolo stanoviť si jasné ciele raz týždenne a potom ich zdieľať s niekým, kto vás môže namotivovať.

Najnovšie články