Odborníčka prezradila, ako je možné, že Jennifer Lopez vyzerá stále rovnako. Vďaka tomuto triku nestarne

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (jlo)

Odborníčka na starostlivosť o pleť vysvetlila, prečo sa zdá, že Jennifer Lopez vôbec nestarne. Má 53 rokov a vyzerá mladšie ako mnohí 30-roční ľudia. Ako je to možné?

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, dermatologička doktorka Dray zdieľala video, v ktorom vysvetlila, prečo Jennifer Lopez nikdy nestarne napriek tomu, že za sebou nemá žiadny botox, výplne ani kozmetické procedúry. Ako je teda možné, že jej tvár vyzerá tak dobre? Samozrejme, svoju úlohu zohráva aj genetika. Okrem toho však existuje hneď niekoľko zaujímavých vecí, ktoré tomu pomáhajú.

Opaľovací krém

Jennifer Lopez otvorene prehovorila o tom, že sa od svojich 22 rokov neopaľuje, respektíve používa opaľovací krém. Slnečné svetlo prispieva k tvorbe vrások, nehovoriac o rakovine kože.

Foto: SITA

Strava

Nezdravé stravovanie vašej pokožke vôbec neprospieva a svoje o tom vie aj J. Lo. Strava pri nej hrá hlavnú úlohu, taktiež otvorene prehovorila o tom, že sa venuje zdravým tukom, dostatku bielkovín, vitamínov, minerálov, ale aj dostatok tekutín.

Foto: SITA

Cvičenie

Pohyb je veľmi prospešný nášmu telu a aj keď je ťažké ísť si ráno zacvičiť, je to veľmi dobré pre vaše zdravie aj pre vašu vizáž. Neustálym tancovaním si Jennifer Lopez udržiava kondičku, zlepšuje krvný obeh a znižuje pravdepodobnosť zápalu v tele.

Foto: SITA

Genetika

Ako sme už spomínali, existujú veci, ktoré sú mimo našej kontroly a genetika medzi ne jednoznačne patrí. Vplývajú na nás veci okolo nás, ale aj to, čo dostaneme do „vienka“ pri narodení. Ovplyvňuje nás aj životné prostredie, v ktorom žijeme.

Najnovšie články