Neuveríte, kto je na 1. mieste. Toto je 10 najatraktívnejších mužov sveta za rok 2018

Zuzana Fulopova

Ako každý rok aj v tomto roku prebehla na sociálnych sieťach anketa o top 10 najatraktívnejších mužov za rok 2018. Ľudia mohli hlasovať za 100 kandidátov, ktorých oni sami navrhli a z nich vybrali 10 najatraktívnejších. Kto sa nakoniec umiestnil v tomto rebríčku a kto získal titul najatraktívnejší muž 2018?

10. Herec Michael B. Jordan

Herec Michael B. Jordan sa stal populárny vďaka role v dráme Fruitvale a Creed, kde stvárnil legendárneho boxera. Počas nakrúcania tohto filmu musel zmeniť svoju stravu a každý deň tvrdo trénovať. Vďaka zarobeným peniazom kúpil veľké panstvo v Los Angeles, kde žije so svojimi rodičmi.

9. Herec a model Cagatay Ulusoy

Už na prvý pohľad je zjavné, že Cagatay nie je typický turek. Jeho rodičia pochádzajú z Bulharska a Bosny. Počas strednej hral profesionálne basketbal, ale jeho priatelia ho presvedčili, aby sa dal na hereckú dráhu. Dnes je jedným z najznámejších hercov v Turecku.

8. Herec Henry Cavill

Henry Cavill je britský herec, ktorý sa však stal populárny aj v Hollywoode, vďaka role vo filme Vojna bohov, Muž z ocele, či Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti. Zo súkromia môžme o ňom prezradiť, že je veľkým ochrancom práv zvierat a ovláda štyri jazyky.

7. Herec William Levy

William Levy sa narodil v Havane, ale ako 14 ročný sa presťahoval s rodinou do Miami. Počas školy hral basketbal,  vďaka čomu získal štipendium a dokázal si ušetriť na štúdium herectva. Bol účastníkom v štrnástej série Tanec s hviezdami, vďaka čomu sa stal diváckym miláčikom.

6. Model Toni Mahfud

Zaujímavosťou je, že tento slávny model je nemecký občan so sýrskymi koreňmi a je nie len atraktívny, ale aj talentovaný fotograf a umelec. Vďaka sociálnym médiám sa zviditeľnil a dnes s ním spolupracujú celosvetovo známe značky.

5. Model Marlon Teixeira

Brazílsky model Marlon sám seba označuje za lenivého muža, ktorý zo všetkého najviac miluje surfovanie. Keď mal 16 rokov, jeho babička ho predstavila svojmu priateľovi, ktorý vlastnil modelingovú agentúru a ten mu hneď ponúkol prácu, vďaka ktorej sa stal slávnym.

4. Herec Maxi Iglesias

Predtým ako sa maxi stal slávnym španielskym hercom, bol DJ. Až neskôr začal hrať  malé role vo filmoch, vďaka ktorým sa zviditeľnil. No populárnym sa stal až rolou Césara vo filme Física o química.

3. Herec Jamie Dornan

Jamie Dornan sa narodil v grófstve Country Wicklow v Írsku. Popularitu mu priniesla rola Christiana Greya v sérii filmov Päťdesiat odtieňov sivej. Zaujímavosťou je, že vďaka tejto role sa musel vzdať brady, ktorú miluje.

2. Spevák Zayn Malik

Tento britský spevák, ktorý má aj pakistanské korene, ako chlapec miloval beatbox a rap. Keď mal sedemnásť rokov, postúpil v hudobnej súťaži The X-Factor, neskôr pôsobil v hudobnej skupine One Direction, z ktorej neskôr odišiel a v súčastnosti je sólo spevák.

1. Spevák Kim Taehyung

Prvé miesto obsadil juhokórejský spevák s výzorom anjela, Kim Taehyung. Kim miluje pódium, kde sa môže vyblázniť a prejaviť svoje emócie. Možno aj práve preto má veľa fanúšikov.

Súhlasíte s týmto rebríčkom, alebo by ste niekoho pridali na tento zoznam? Dajte nám vedieť v komentároch!

Pozri aj: V roku 2019 nechajte odísť všetko, čo vám nie je súdené. Zbohom dajte týmto 8 veciam

Zuzu, brightside.me

Najnovšie články