Mala na sebe šaty z požičovne a bola za hviezdu. Princezná Kate Middleton svojím outfitom spôsobila ošiaľ

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Princ William spolu s manželkou Kate vycestovali na zahraničnú cestu do USA. Je to ich prvá zahraničná cesta od úmrtia kráľovnej Alžbety. Ako inak, opäť sa v centre pozornosti ocitla hlavne princezná Kate.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako upozornil Vogue, Kate mala na sebe šaty z požičovne. V rámci cesty sa v Bostone zúčastnili aj galavečera, kedy princ William udeľoval cenu Earthshot Prize, za boj s dôsledkami klimatických zmien. Práve preto sa toho držala aj princezná Kate, ktorá mala na sebe nádherné zelené šaty Solace London, ktoré si požičala od spoločnosti Hurr.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lis Lopes 👑 (@lislopees)

Detail, ktorý mnohým ľuďom neunikol

Samozrejme, tento detail mnohým ľuďom neunikol a ocenili jej rozhodnutie, zobrať si na akciu požičané šaty a opäť propagovať udržateľnejší spôsob obliekania. Celý outfit zároveň doplnila krásnym náhrdelníkom, ktorý má po svojej svokre, zosnulej princeznej Diane.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dress Like a Duchess (@dresslikeaduchess)

Komentáre hovoria jasne

To, že si Kate Middleton vybrala šaty z požičovne, hovorí skutočne za veľa. Okrem udržateľnosti taktiež ukázala cenovo dostupnejší spôsob obliekania. Výber farby taktiež nezostal bez diskusie, keďže je spojená so zemou. Princezná teraz čoraz častejšie dopĺňa svoje outfity šperkami po zosnulej Diane, ktorá bola okrem nej poslednou osobou, ktorá mala titul princeznej z Walesu.

Členovia kráľovskej rodiny si dávajú veľký pozor na to, čo si obliekajú. Okrem toho, že sa neboja obliecť si jednotlivé kúsky aj viackrát, často si pri cestovaní dávajú záležať aj na tom, aby mali šaty od miestnych návrhárov. Zároveň si veľmi dobre uvedomujú svoj vplyv aj v tejto oblasti, keďže ich outfity sa ľudia snažia často napodobniť alebo si chcú kúpiť presne taký istý kúsok.

V rámci akcie sa kráľovský pár stretol aj s bývalým futbalistom Davidom Beckhamom a americkým prezidentom Joeom Bidenom.