Svadobné fotenie narušil domáci miláčik. Nevesta so ženíchom nevedeli, čo majú robiť

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Len nedávno sme vám priniesli článok o tom, ako svadobné fotenie narušil jeleň. V každom prípade je jasné, že mladomanželia prirodzene túžia po nádherných fotografiách. Portál BoredPanda však informoval o ďalšom zvieratku, ktoré ignorovalo veľký deň svojich pánov.

Keď si Rebecca Simpson a Charlie Hart vymenili svadobné sľuby v prekrásnom letovisku Brown Mountain Beach, ich cieľ bol jasný. Chceli si daný moment zvečniť a na fotografovanie sa prechádzka v parku a pri vode zdalo ako dobrý nápad. Vtedy si však ich rozkošný pes Bernie zmysel, že ich dokonalé plány prekazí.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa NC Wedding Photographer (@jillianknightphotography),

Fotografka zachytila ich skutočnú reakciu

Párik sa rozhodol, že psíka so sebou zoberie na svadobné fotenie. Fotografka Jillian Knight však bola v pohotovosti, keď sa Rebecca a Charlie rozhodli pózovať pri vode. V tom momente okolo nich ich psík prebehol a skočil rovno do vody. Fotografka párik ešte povzbudila, takže zachytila ich skutočnú reakciu. V jednom okamihu požiadali psíka, aby si sadol, pretože chceli vytvoriť aspoň niekoľko pokojných snímok. Bernie bol však tvrdohlavý a odmietol počúvať, takže si stále robil, čo chcel.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa NC Wedding Photographer (@jillianknightphotography),

Psík si nedal povedať

Niekoľkokrát za svojimi majiteľmi pribehol, aby ich skontroloval, či sa bavia tak dobre ako on. Párik však nebol jediný, kto sa dobre bavil. Zabávali sa aj svadobní hostia, ktorí celú scénku pozorovali z diaľky. Po veselom fotení sa spolu vybrali na recepciu, kde sa opäť tešil aj Bernie, pretože sa na neho upriamovalo veľa pozornosti. Okrem iného si zaslúžil veľmi veľa dobrôt a ešte aj čestné miesto pri nohách nevesty. Asi v tom momente neexistoval šťastnejší psík.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa NC Wedding Photographer (@jillianknightphotography),

Všetci mali veľa zábavy

Rebecca pôvodne zdieľala celý príbeh aj s fotografiami na svojom Facebooku, kde si vyslúžila naozaj úžasné reakcie. V každom prípade, nie vždy je celkom dobré brať svojho domáceho miláčika na svadbu, nech je akokoľvek pokojný. Všetci mladomanželia túžia po nádherných fotografiách a niekedy je lepšie nechať svojho miláčika doma. No ak by ste sa dali nahovoriť na veselé fotenie, presne toto je niečo, čo je pre vás ako stvorené. Je to však vždy len na vás. Aké máte skúsenosti vy? Zažili ste, že si niekto zobral svoje domáce zvieratko na svadbu a fotil sa s ním?

Najnovšie články