Bruce Willis čakal na lásku svojho života celých 54 rokov. „Už bez nej nikdy nechcem byť.“

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (emmahemingwillis)

Jedna z najznámejších hollywoodskych hviezd, Bruce Willis, je skvelým príkladom pre romantikov na celom svete. Po neúspešnom manželstve sa mu podarilo nájsť partnerku, keď už mal takmer 60 rokov, a teraz žije ako v rozprávke.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Brightside, Bruce tvoril dlho pár s Demi Moore, ale niečo mu chýbalo. Zobral si ju v roku 1987 a mali spolu tri nádherné dcéry. Zdalo sa, že sú ideálnym párom, avšak ich rodinný život jednoducho nefungoval. Manželia sa oficiálne rozviedli v roku 2000. Neskončilo sa to však vôbec zle, pretože si dokázali vybudovať silnejší vzťah ako priatelia.

Foto: Profimedia

S dcérami sú si veľmi blízki

Bruce a Demi zostali blízko pri svojich dcérach, ako je pekne vidieť aj na sociálnych sieťach. Všetko sa zdalo úplne v poriadku, no až keď Bruce stretol Emmu Heming, pochopil, čo mu chýbalo. Zistil, že slobodný život nie je nič pre neho. “Strávil som posledných 10 rokov nezadaný a väčšinou nešťastný. Na tmavom mieste. Nikdy som si nemyslel, že odpoveďou na to je byť s niekým iným. Hovoril som si, že som sám, ale nie osamelý.”

Emma zmenila pohľad na všetko

Emma však zmenila celý jeho pohľad na všetko. “Prešiel som z vety kašlať na lásku na vetu, láska je naozaj odpoveď.” V roku 2009 si ju zobral za ženu a teraz je šťastnejší než kedykoľvek predtým. Na svete privítali dve krásne dcéry a zrazu bol herec obklopený piatimi nádhernými dcérkami. Všetky sa stretávajú a občas zverejňujú aj nádherné fotografie.

Oslávili desať rokov spolu

Foto: Profimedia

V roku 2019 sa šťastný pár rozhodol, že po desiatich rokoch oslávia svoje manželstvo tým, že si opäť vyslovia sľuby. Prítomná bola aj Demi Moore, ktorá vraj Emmu hneď prijala do rodiny. Bruce Willis všetkým ukazuje, že nikdy nie je neskoro nájsť tú pravú lásku, pretože to dokázal, keď mal 54 rokov. Často dokazuje svoju lásku aj na sociálnych sieťach a tvrdí, že nemôže vystáť, keď nie je po jej boku.

Trávia čas spolu

“Nikdy nechcem byť od nej. Je to najpozoruhodnejší vzťah, aký som kedy zažil.” Pokiaľ ide o Emmu, Bruce je jej najlepším priateľom a cíti sa požehnaná, že ho môže mať po svojom boku. Taktiež majú vždy aspoň raz do týždňa rande, aby strávili čas spolu.