Deti v škôlke strašili v desivej maske, rodičia sú znechutení: Podľa nich by mali ísť zamestnanci do väzenia

Kristína Hagarová

Reprofoto: Facebook (Harley Jones)

Mamička, ktorej dvojročného syna vystrašila pracovníčka škôlky v maske ducha tvrdí, že zamestnanci by mali za svoje činy zaplatiť a ísť do väzenia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, incident sa odohral v Lil‘ Blessings Child Care & Learning Center v Mississippi, kam mama Katelyn Johnson poslala svojho syna, aby sa o neho počas dňa postarali. Nedávno sa však objavili zábery zo škôlky, na ktorých je vidieť, ako má zamestnanec masku z filmu Vreskot a kričí na deti.

Deti boli zdesené

Pritom im hovorí, že musia byť dobré a deti plačú, kričia a behajú okolo. Päť zamestnancov škôlky po tomto skončilo obvinených zo zneužívania detí a záznam sa stal virálny. Mamička povedala, že obvinenie zo zločinu by bolo vhodné. „Tie deti traumatizovali. Niektoré sú dosť staré na to, aby komunikovali a povedali, že sa boja, ale niektoré nie. Nevieme teda, ako sa to na nich podpíše,“ povedala.

Žiadajú trest

Katelyn povedala, že jej vlastný syn ešte nedokáže presne komunikovať a tak nevie, čo sa mu odohráva v hlávke, keďže má len dva roky. Po týchto udalostiach však má problém ísť v noci spať, prestal chodiť na nočník a ďalšie formy správania, ktoré sú výsledkom toho, čo sa v škôlke stali.

Zdôraznila tiež, že by chcela, aby boli zamestnanci potrestaní a strávili čas vo väzení. Mamička ďalej tvrdí, že zverejnené zábery sú len časťou toho, čo sa naozaj v škôlke dialo. Uvažuje tiež, že podá žalobu a myslí si, že by jednoznačne nemali pracovať s deťmi. Ostatní rodičia sa sústredia na to, aby svojim deťom pomohli dostať sa z toho, čo utrpeli.