Princezná Kate Middleton mnohým ľuďom vyrazila dych. Tieto fotografie sa stali virálnymi

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Kate Middleton sa pripojila ku Kamile na jednej z najsilnejších udalostí, ktoré má kráľovská rodina v kalendári. Je ním Remembrance Sunday.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, každoročná ceremónia sa koná vždy druhý novembrový víkend a ľudia si na nej uctievajú tých, ktorí zomreli vo vojnách zo Spojeného kráľovstva a Commonwealthu. Svoje miesto zaujala aj princezná z Walesu, kde absolvovali aj bohoslužbu. Princ William a kráľ Karol položili k pamätníku počas bohoslužby vence. Súčasťou bola aj dvojminútová chvíľka ticha.

Dôležitý deň pre kráľovskú rodinu

Všetci mali na sebe tiež mak, čo je symbol, ktorý sa používa od roku 1921 na pamiatku vojakov, ktorí prišli o život. Členovia kráľovskej rodiny mak nosili od začiatku novembra. Kráľovná Alžbeta bola známa tým, že nosila až päť makov, pričom mali symbolizovať armádu, námorníctvo, letectvo, civilnú obranu a ženy.

Kate mala na sebe šperky po kráľovnej

Po položení vencov viedol londýnsky biskup krátku bohoslužbu, ktorá sa konala štátnou hymnou, ktorú zaspievali veteráni a členovia kráľovskej rodiny. Pred niekoľkými dňami Kate ukázala milé chvíle s 3-ročným chlapcom Akkem, počas návštevy Colham Manor Children’s Center, ktorý prejavil záujem práve o jej doplnok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Waleses💖 (@katemiddleton_uk)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Waleses💖 (@katemiddleton_uk)

„Vieš, na čo to je? je to na pripomenutie si všetkých vojakov, ktorí zomreli vo vojne,“ povedala mu a mak mu odovzdala na pamiatku. Kate sa na slávnostnú udalosť rozhodla obliecť si čierny komplet spojený s niekoľkými šperkami, ktoré patrili kráľovnej Alžbete, mala na sebe náušnice a perlový náhrdelník.