Psychológ prezradil, ako môžete dostať v kaviarni kávu zadarmo. Stačí, keď budete mať na sebe túto farbu

Nikoleta Kottešová

Foto: unsplash

Muž  sa podelil o to, aké farby by mali ľudia nosiť, aby zaujali okolie a ako môžu farby charakterizovať osobnosť a životný štýl osoby, ktorá ju nosí.

Ak niekto rád nosí na rande malé čierne šaty, je to vraj zlá správa. Ale vieme čo máte robiť, ak dostať v kaviarni kávu zadarmo, uvádza portál Ladbible.

Psychológia farieb

Max Klymenko,„samozvaný mozog TikToku“ ako sa sám pomenoval, pravidelne zdieľa videá, ktoré nútia sledujúcich premýšľať. Vo väčšine svojich videí zastavuje ľudí na ulici a pýta sa ich na rôzne otázky. V jednom zo svojich videí TikToker vysvetľuje, že naše mozgy sú nastavené tak, aby vnímali určité farby ako rôzne interpretácie vecí.

@maxklymenko Colour psychology shows that colours you wear affect people’s perceptions of you 🤓 (oops @daviddobrik) #learnontiktok #psychologyfacts #colours ♬ Figure It Out – Blu DeTiger

Tiktoker radí ľuďom

Klymenko neodporúča nosiť na rande čiernu farbu, pretože vraj spôsobuje, že si vaša drahá polovička myslí, že ste pravdepodobne „podozriví,“ a vysvetľuje význam farieb podľa vedy.

Baby blue = naivný (nosiť, aby ste dostali kávu zadarmo)

Ružová = sebavedomie (nosiť pri prezentácii)

Fialová = bohatstvo (noste, aby ste vyzerali, že máte všetko pod kontrolou)

Zelená = dôvera (pri práci v tíme)

Čierna = podozrievavá (NIKDY si ju nenoste na rande).

@maxklymenko Part 6 – Colour Psychology. The research studies how exposure to a colour impacts your brain. #education #psychologyfacts #colours ♬ Figure It Out – Blu DeTiger

Ľudia sú unesení

Najnovšie články