Monika Beňová zverejnila fotografiu a vyslúžila si kritiku: Za toto sa do nej mnohé ženy pustili

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (monicabenova)

Každá mamička stojí pred veľkou výzvou, keď čokoľvek zverejní na sociálnych sieťach. Iné matky totižto vedia byť veľmi kritické a hodnotiť každý krok. O to viac, keď je tá druhá mamička známa osobnosť.

Pred podobnou výzvou stojí aj Monika Beňová, ktorá má na sociálnych sieťach množstvo fanúšikov, s ktorými zdieľa aj rôzne drobnosti zo svojho súkromia. Každá žena, ktorá je na sociálnych sieťach, či mimo nich, známa však musí byť pripravená na to, že sa ostatným niečo znepáči a skritizujú ju.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Beňová (@monicabenova)

Zverejnila fotografiu a mamičky ju skritizovali

To sa stalo aj Monike Beňovej, ktorá nedávno zverejnila na svojom Instagrame príspevok o tom, že jej dcérka Lea na dovolenke ochorela. „Dovolenka môže byť aj taká, že deti dostanú nejaký vírus alebo baktériu, a to potom celú noc nespíte, zrážate teplotku čípkami a octovými zábalmi na rúčky a nožičky, nosíte ich na rukách a keď sa ráno zobudia bez teploty, ktorá sa vyšplhala na 39,8 stupňa, tak sa tak veľmi tešíte, že tú prebdenú noc ani necítite.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Beňová (@monicabenova)

Lea si obľúbila napr. sucháre od včera a dnes už pobehuje opäť a vyspevuje si. Prikladám dovolenkový “must have” pre rodičov,“ napísala. Práve fotografia liekov, ktoré so sebou má, spustila vlnu diskusie. Mnohé mamičky sa totižto domnievali, že to všetko dáva svojej dcére, keď je chorá. Monika však odpísala, že to je jednoducho zoznam toho, čo si so sebou berie na dovolenku a čo jej poradila doktorka.

0
Komentovať