V oknách domov sa začali objavovať plyšoví mackovia. Dôvod tejto výzvy je jednoducho úžasný

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (#putyourteddyout)

Izolácia v dnešné dni je niečo, čo mnohí ľudia celkom dobre nezvládajú. Týka sa to nielen extrovertov, ale aj rodičov s deťmi, ktorí po čase naozaj vôbec nevedia, čo by mali robiť, pokiaľ sa chcú  nejako zabaviť.

To je aj prípad mnohých rodičov z Austrálie. Ladbible však informoval o milej výzve, ktorú spolu spustili. Karanténa a izolácia je ten najbezpečnejší spôsob, ako stráviť čas počas pandémie koronavírusu. Ľudia môžu vyjsť von, pokiaľ ide o niečo dôležité, napríklad nákupy potravín alebo liekov, či návštevy doktora. Izoláciu však zle znášajú hlavne deti. Jedna mamička prišla s geniálnym nápadom.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Goodtoplaytoys (@goodtoplaytoys),

Dajte do okna plyšových medvedíkov

Mamička z Melbourne vytvorila výzvu #PutYourTeddyOut, v ktorej žiada ľudí, aby do okna svojho domova umiestnili plyšového medvedíka. Počas prechádzok teda môžete v okne vidieť rôznych plyšových mackov. Princíp je v tom, že sa s deťmi môžete zahrať hru nájdi medvedíka alebo aj súťaž o to, kto uvidí čo najviac medveďov. Pre mnohé deti je to maximálne zábavné a rodičia si to skutočne pochvaľujú.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Civil Marriage Celebrant (@monamelbcelebrant),

Páči sa to deťom aj rodičom

Mamička Alice Gibson zobrala svoje tri deti na prechádzku ulicami s cieľom lovu na medveďov a povedala, že je to naozaj zábavné. „Milujú to. Bežali rovno do svojich izieb, aby medvedíkov vystavili a mysleli si, že je to skvelý nápad. Keď sme sa včera vybrali na prechádzku a všetko to videli, bolo to super. Momentálne sa všetci obávajú, nemôžu ísť do škôl a toto je naozaj zábavná vec,“ povedala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Melinda Heathcote (@melinda_my365photojourney),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iris (@iris_blobel),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ToniMc (@toni_mc75),

Je to úžasné a navyše to ľudí vôbec nič nestojí, pokiaľ máte doma plyšového medvedíka. Zapojiť sa môže každý, kto chce a navyše spolu strávite krásny čas, napriek tomu, že ste v izolácii. Nezabúdajte však na to, že toto nie je žiadna skupinová akcia, trávte čas len s tými, s ktorými ste každý deň doma a nezapájajte do toho veľké skupiny ľudí.

0
Komentovať