Neuveriteľné zábery zo svadby Jennifer Lopez a Bena Afflecka. Takto vyzerali šaty nevesty

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Jennifer Lopez a Ben Affleck sa opäť prešli uličkou. Po intímnom obrade pred mesiacom sa rozhodli osláviť svoju lásku pred priateľmi a rodinou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál People, absolvovali svadobný víkend plný osláv a zábavy. Svadba sa začala už v piatok predsvadobnou večerou. V sobotu, 20. augusta sa uskutočnil druhý obrad na 87-akrovom areáli v Hampton Island Preserve, ktorý patrí Benovi Affleckovi. Obrad trvala asi 45 minút a absolvovali ho pred priateľmi a rodinou.

Všetci boli v bielej

Koktejlová recepcia a ceremónia v sobotu boli súčasťou trojdňových aktivít. Pred začiatkom osláv sa pár vydal na rodinný výlet do historického centra Savannah, kde sa k nim pripojili ich deti, ktoré sa podľa zdrojov majú veľmi radi. Všetci vyzerali ako veľká, šťastná a súdržná rodinka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa VIP MAGAZINE (@vipmagazine.al)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Debby 💍🇮🇹 (@debby.lo)

Po obrade v sobotu sa všetci streli ešte v nedeľu, aby to spolu oslávili brunchom. Svadby sa tiež zúčastnilo množstvo známych mien, ako napríklad Matt Damon a manželka Luciana Barroso, Kevin Smith, Jason Mewesa či Patrick Whitesell s manželkou. Po obrade hostia prišli domov s darčekovými taškami, kde boli iniciály páru. Jennifer mala na sebe šaty Ralph Lauren.

Podľa zdrojov bol dress code biela farba, čo tiež demonštrovali na fotografiách. Mnohí fotografi sa snažili uchmatnúť ten najlepší záber.

Najnovšie články