Markíza ohlásila novú sériu Farmy a schytala poriadku kritiku. Diváci tvrdia, že ak nezmenia túto vec, pozerať ju nebudú

Dana Kleinová

Foto: Instagram (farma.markiza)

Markíza oznámila novú sériu Farmy, na ktorú sa ľudia môžu začať prihlasovať. Diváci však z tejto správy nie sú takí nadšení, ako televízia očakávala.

TV Markíza sa s informáciou o kastingu na novú sériu Farmy podelila na sociálnej sieti. Pôjde tak už o 16. sériu tejto reality šou a tvorcovia sa zatiaľ nerozhodli prezradiť viac. Od roku 2011, kedy vyšla prvá séria, táto šou prešla rôznymi zmenami od lokalít po rozdelenie súťažiacich. Posledná séria pritom predstavila koncept generácií a pred dvoma rokmi Markíza predstavila aj nový doplnok – umelú inteligenciu Alicu.

Diváci sa búria

Toto oznámenie sa nestretlo práve s pozitívnymi reakciami. Ľudia v komentároch odkázali, že dúfajú, že tentoraz tam nebudú ľudia, ktorí budú robiť intrigy a že tam ako na začiatkoch dajú takých, ktorým sa reálne chce pracovať. To však nie je jediné spomenutie prvých sérií. Práve tie sa ľuďom totiž páčili najviac, keďže si v nich museli súťažiaci všetko od začiatku budovať sami, a to isté by diváci privítali aj teraz.

Čo však ľuďom prekáža najviac, je umelá inteligencia Alica, ktorá podľa nich do tohto konceptu vôbec nesedí. „No super, bude sa na čo pozerať, ale chcelo by to vrátiť sa k pôvodu Farmy bez žiadnych IT hovadín,“  napísal jeden komentujúci a ďalšia sa k nemu hneď pridala: „Ak bude Farma s umelou Alicou, s alkoholom a bez pravidiel a ešte s exotmi… Nie je čo pozerať. Umelá inteligencia nemá na Farme čo robiť.“

A hoci si ľudia prajú Alicin odchod, v komentároch sa objavila aj zmienka o návrate. Divákom totiž chýba Kvetka Horváthová, ktorá kedysi celú šou moderovala. „Súhlasím, Farma je v prvom rade o práci, drine a ak ostane čas, tak aj na oddych a nie na alkohol muziku… A poprosím naspäť Kvetku, nie žiadnu umelú inteligenciu,“ stojí v jednom z komentárov.

Najnovšie články