Mala toho plné zuby, tak prestala robiť domáce práce. Reakcia jej rodiny vás dostane

Hyriaková Kristína

Foto: Twitter (MissPotkin)

Domáce práce sú v mnohých domácnostiach kameňom úrazu. Hoci nežijeme v stredoveku, v mnohých domácnostiach ešte stále robí všetko žena.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hoci sa to nezdá, skutočne vo väčšine domácností pretrváva to, že všetko robí žena. Počas pandémie to však môže byť skutočný zdroj napätia. Portál Bored Panda uverejnil príbeh ženy, ktorá toho už mala plné zuby. Usúdila, že stačilo a prestala robiť domáce práce s tým, že dúfala, že keď to bude trvať dlhšie, niekto z rodiny sa toho chytí.

Dokumentovala na sociálnych sieťach

Celú svoju „cestu“ dokumentovala na Twitteri a mnohí ľudia sa skutočne pobavili. Začala tým, že prestala umývať riad. Najprv sa jej rodina uchýlila k tomu, že začali používať čistý riad, ktorý bol v okolí. Prestala tiež vyhadzovať smeti a netriedila prázdne obaly od šampónov, neoprala prádlo a čakala, čo sa bude diať. Taktiež napríklad nekúpila toaletný papier.

Po pár dňoch sa stal zázrak a zrazu jej manžel spolu s deťmi začal upratovať. Pobavila tým na sociálnych sieťach množstvo ľudí, hlavne žien, ktoré teraz chcú vyskúšať to isté.

Najnovšie články