Fanúšikovia si myslia, že sú opäť spolu, pravda je však inde. Takto sa k tomu postavil hollywoodsky pár

Hyriaková Kristína

Foto: TASR/AP

Mnohí ľudia by si želali, aby sa Bradley Cooper a Irina Shayk dali opäť dohromady. Keď Irina na sociálnych sieťach zverejnila spoločnú fotku, fanúšikovia boli nadšení. Pravda je však iná.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál EOnline informoval o zdroji, ktorý tvrdí, že Bradley a Irina spolu vychádzajú dobre, pretože spolu majú dcéru Leu. Kvôli nej chcú mať dobré vzťahy, preto spolu chodia aj na výlety. „Robia všetko spolu ako rodina, vychádzajú spolu dobre kvôli svojej dcére,“ povedal zdroj.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marie Claire Russia (@marieclairerussia)

Rozišli sa už dávnejšie

Dvojica sa rozišla už dávnejšie, no udržiavajú priateľské vzťahy. V marci 2022, približne 9 mesiacov po tom, čo sa objavili správy, že sa rozišli, zdroj uviedol, že obaja spolu veľa komunikujú a sú veľmi dobrými priateľmi. Pre Leu majú zavedený systém a stretávajú sa ako rodina, aby spolu riešili veci, keď je to nevyhnutné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa irina shayk (@irinashayk)

Oboch od rozchodu spájajú s mnohými ľuďmi. Kým Irinu dávali mnohí dokopy napríklad s Kanyom Westom, tieto klebety utíchli už v auguste, kedy sa mal podľa zdrojov ich románik skončiť. V júli zase niektoré médiá informovali o tom, že Bradley randí s Humou Abedin.

Najnovšie články