Odborník prezradil najhorší deň na uzavretie manželstva v roku 2022: Tomuto dátumu by sa mali páry vyhnúť

Hyriaková Kristína

Foto: Unsplash/ MovieStillsdb

Kvôli koronavírusu páry museli svoj veľký deň odkladať aj niekoľkokrát. Mnohí majú svoju svadbu práve tento rok. Podľa astrológa a jasnovidca však určite záleží na tom, ktorý dátum si poviete svoje áno.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, jasnovidec Inbaala Hongiman zverejnil najšťastnejšie a najhoršie dátumy svadby v roku 2022. Podľa neho je tým najlepším dátumom na svadbu v tomto roku 10. september, a to z mnohých dôvodov. Tvrdí, že tento deň ovplyvňuje znamenie Rýb a Panny, ktoré sú síce protiklady, ale výborne fungujú.

Foto: unsplash

Kedy je šťastný deň na uzavretie manželstva?

„V tento deň je spln v Rybách, ktorý prichádza len raz do roka a slnko je v Panne. Znamená to, že každý z partnerov si bude vedieť v manželstve zachovať svoju vlastnú identitu.“ Pre bohaté manželstvo je podľa astrológa najlepším dátumom 23. december 2023, teda deň pred Štedrým dňom. Vtedy je deň Kozorožca, ku ktorému sa pripája planéta Merkúr a Venuša, čo znamená jedinečný zväzok.

Foto: pixabay

Tomuto dňu sa radšej vyhnite

Ktorý je ale podľa Inbaala ten najhorší dátum pre tento rok? Je to 2. október 2022. „Ak môžete, tomuto dátumu sa určite vyhnite, tento rok je to pre manželstvo to najhoršie. V tento deň sa dostáva k moci príliš veľa planét, pričom ich vplyvy sa prejavujú veľmi neužitočným spôsobom.“ Inbaala tiež dodáva, že určite netvrdí, že manželstvá v tento deň sú odsúdené na zánik, avšak tvrdí, že manželia by mali byť pripravení na všetko a pre istotu skontrolovať veci, na ktoré v ten deň nesmú zabudnúť.

V budúcom roku by mal byť najnešťastnejší deň na svadbu 3. september 2023. Šťastné dátumy zase pripadajú na 5. február, 17. júl a 14. október.

Najnovšie články