Kate Middleton sa konečne podelila o svoj jedálniček! Pozrite sa, čomu vďačí za štíhlu figúru a vďaka čomu prekonala ranné nevoľnosti počas svojho prvého tehotenstva

KatkaR

Síce nie každej z nás je súdené žiť život v kráľovskej rodine, no každá z nás sa aspoň trochu zaujíma o to, ako vyzerá. Niektoré z nás si na svojom vzhľade dávajú záležať viac, iné menej, no asi ani jednej nie je úplne jedno, aký dojem zanecháva a ako pôsobí na svoje okolie. Kate Middleton je dámou, ktorá inšpiruje milióny žien na celom svete a okrem svojej dobročinnosti a charitatívnej činnosti verejnosť často zaujme aj svojou postavou a krásnymi modelmi, ktoré jej vďaka štíhlej línii pristanú ako nikomu inému!

Článok pokračuje pod videom ↓
facebook.com

Vďaka informáciám, ktoré uzreli svetlo sveta, sa konečne môžete aj vy pozrieť na to, z čoho je jedálniček vojvodkyne zložený, čo v ňom nesmie chýbať a čo si, naopak, nedokáže odoprieť za žiadnych okolností. Na jej jedálniček sme sa rozhodli nazrieť z pohľadu rôznych životných situácií, v ktorých sa nachádzala, keďže v každej z nich sa viac či menej menil.

Rýchle zhodenie kilogramov

Keď potrebuje Kate urýchlene zhodiť prebytočné kilogramy a dostať sa do formy, drží proteínovú, a teda nízkosacharidovú diétu. Dodržiavanie takéhoto typu stravovania sa jej osvedčilo najmä pred svadbou, kedy médiá obletela správa, že vojvodkyňa stavila na Dukanovu diétu, vďaka ktorej vyzerala na svadbe ako princezná. V podstate išlo o vylúčenie karbohydrátov z jej jedálnička a ich nahradenie na bielkoviny bohatými potravinami, akými sú napríklad prírodné bielkoviny z mäsa, tvarohu či syrov. V tomto období teda Kate nesiahla po ovocí, zelenine či ovsených vločkách. Síce sa zdá byť táto diéta jednoduchým spôsobom zhodenia kilogramov, nie je to celkom tak, nakoľko ľudské telo pri nej trpí nedostatkom potrebných uhľohydrátov, a preto jej dlhodobé dodržiavanie nie je z hľadiska ľudského zdravia ani trochu prospešné. Pamätajte, že kľúčom i naďalej zostáva aktívny životný štýl a vyvážená strava.

facebook.com

Fanúšička surových potravín

Počuli ste už niekedy o tzv. RAW stravovaní? Ide o konzumáciu surových, teda tepelne neupravených potravín. Kate toto stravovanie nedodržiava úplne, no tento trend patrí medzi jej obľúbencov. Rada si dopraje napríklad bobule goji, šalát z vodného melónu, mandľové mlieko, či bylinkový šalát Tabbouleh.

twitter.com

Tehotenský jedálniček

Ak ste si už tehotenstvom prešli alebo si ním práve prechádzate, pravdepodobne budete súhlasiť s tým, že to nie je vždy prechádzka ružovou záhradou, a to platí aj pre chute a vzťah k jedlu. Keď bola vojvodkyňa prvýkrát tehotná, bojovala s extrémnymi rannými nevoľnosťami a averziou voči jedlu. Síce sa to snažila prekonať mnohými spôsobmi, skutočne jej pomohla až strava zahŕňajúca avokádo, bobule a ovsené vločky.

facebook.com

Fanúšička rodinných receptov

Kate je verná a oddaná receptom svojej rodiny natoľko, že neváhala a pre kráľovnú jeden z nich ukuchtila už počas prvých Vianoc, ktoré trávila v kráľovskej rodine. Konkrétne sa jednalo o domácky vyrobenú dochucovaciu omáčku čatní, ktorú pripravila podľa receptu svojej starej mamy a ktorú neváhala dať ochutnať ani samotnej kráľovnej Alžbete. Podľa vlastných slov sa najskôr trochu obávala, no na druhý deň si všimla, že jej omáčka bola podávaná spolu s ostatnými pokrmami a našla si svoje miesto na stole.

twitter.com

Dobrodružná gurmánka skúšajúca nové recepty

Okrem tradičných a doma pripravených pokrmov Kate neváha a rada si vyskúša nové jedlá, a to pri každej možnej príležitosti. S Williamom využívajú svoje kanadské výlety a návštevy okrem iného aj na trochu odviazané myslenie, čo sa týka jedla.

facebook.com

Miluje byť kuchárkou i hostiteľkou

Vojvodkyňa si doslova užíva, keď môže pripraviť jedlo pre svoju rodinu a zdieľať svoje kulinárske umenie s ostatnými. Kým jej manžel ju kvôli jej vareniu rád podpichuje, ona sa rada prezentuje ako dokonalá hostiteľka.


twitter.com

Sviatky sú vždy časom hodovania

Asi vás neprekvapí, že sviatky v kráľovskej rodine sú synonymom jedlom preplnených stolov, na ktorých nájdete pokrmy od výmyslu sveta. Šaláty, moriak, zákusky, šunka na mnoho spôsobov, predjedlá, hlavné jedlá i dezerty a asi 20 ďalších bufetových pochutín – to všetko, a pravdepodobne oveľa viac, pokúša členov kráľovskej rodiny počas sviatkov. Kate toto pokušenie plne akceptuje a v tomto smere sa až tak neobmedzuje.

twitter.com

Dezert nikdy neodmietne

Kate sa nikdy netajila tým, že na sladké ju bolia zuby a rodinné stretnutia sa často ukončujú práve lahodným karamelovým pudingom alebo sladkým džemovým pečivom. Počas vianočných sviatkov je tradičný popoludňajší čaj obohatený o vianočný puding alebo ovocný zákusok.

facebook.com

Tento chutný, cenovo dostupný a efektívny jedálniček sa zdá byť oveľa menej drsný, než akákoľvek iná diéta, o ktorej ste v posledných dňoch čítali, nemyslíte? A keď sa pozrieme na figúru Kate Middleton, jeho efekty a výsledky máme priamo pred očami a po iných pravdepodobne ani netúžime. Čo vy na to? Nemysleli ste si, že žena s takouto postavou sa musí v stravovaní musí obmedzovať od rána do večera? Podeľte sa s nami o váš názor.

Pozri aj: Kate Middleton sa ukázala s bruškom na verejnosti a opäť dokázala, že aj ona je len obyčajná žena a mama, ktorá občas žije normálne

Katuš, self.com

Najnovšie články