Neuveriteľná premena manželov sa stala na sociálnych sieťach virálna. Spolu schudli desiatky kilogramov

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (natashapehrson)

Pár sa stal virálnym na TikToku, pretože spolu schudli takmer 60 kilogramov. V decembri zverejnili premenu, ktorá ukazuje, ako spoločne schudli a stali sa hitom. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál FoxNews, Natasha a jej manžel David spolu schudli dokopy takmer 60 kilogramov a ich premena, ktorú ukázali na videu, sa stala virálnou. Natasha povedala, že bojovala s chudnutím desať rokov a radikálne sa jej podarilo schudnúť až štyrikrát, no vždy pribrala. Najviac pribrala v tehotenstve, čo sa jej potom vždy podarilo zhodiť.

@natashapehrson #weightlossdiary #postpartumweightlossjourney #beforeandafterweightloss #weightlossbeforeandafter #weightlosstransformation #weightlosscheck ♬ Still Don’t Know My Name – Labrinth

Niekoľkokrát schudla

David nikdy nebojoval so svojou váhou, no v manželstve taktiež poriadne pribral. Obaja však boli motivovaní a rozhodli sa, že schudnú spolu. Aj keď sa im už teraz podarilo naozaj schudnúť, stále na sebe pracujú a dávajú si pozor na to, čo zjedia a či sa dostatočne hýbu. Vedú si denník, kde si píšu svoje ciele. „Rýchle chudnutie nefunguje. Musíte byť dôsledný a trvá to dlho,“povedala.

Dôležitá je disciplína

„Musíte byť disciplikovaný. A myslím, že pre mňa bola hlavne zmena môjho myslenia to, čo mi naozaj pomohlo. Osvojila som si návyky, ktorých sa držím každý deň. Chudnutie bolo len vedľajšie… Namiesto premýšľania o všetkých veciach, ktoré urobiť nemôžete alebo ktoré musíte odstrániť rozmýšľajte o tom, kde môžete pridať a čo môžete urobiť inak, aby ste dosiahli žiadaný výsledok.“ Podľa nej je hlavnou zložkou v prvom rade disciplína.

Chudnutie podľa nej život mení, ale skôr v tom, že si uvedomíte, čoho je vaše telo naozaj schopné, keď sa nevzdáte a pokračujete, aj keď sa to zdá ťažké.