Meno, ktoré by ste nechceli ani za trest. Otec chlapcovi týmto spôsobil problémy na celý život

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Nad niektorými menami pre svoje deti mnohí ľudia krútia hlavou. Napriek tomu, že mnohí rodičia chcú pre svoje deti originálne meno, niektoré sú poriadne cez čiaru. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Od filmových postáv po rôzne skomoleniny. Aj tak môžu vyzerať mená, ktoré rodičia zvolia pre svoje deti. Prípad, o ktorom informoval Indianexpress vás však donúti krútiť hlavou. Otec, ktorý sa chcel stať spisovateľom, pomenoval svoje dieťa ABCDEF GHIJK. Asi vôbec nerozmýšľal nad tým, ako tým svojmu synovi skomplikuje život.

Chlapcovi skomplikoval život

Podľa portálu na kuriózny prípad prišli vo vakcinačnom centre, kedy si zdravotníci mysleli, že si z nich 12-ročný chlapec strieľa. Keď napísal svoje meno na potvrdenie, nezdalo sa im to, a preto si chceli overiť, či sa tak naozaj volá. Chlapcov otec potvrdil, že to je naozaj jeho meno. Takýmto spôsobom si chcel otec uctiť vysnívané povolanie, pretože je spojené s písaním.

Taktiež sa úradom priznal, že aj ďalším deťom chcel dať mená, ktoré budú zložené z písmen abecedy idúcich po sebe, no rozmyslel si to. Ďalšie deti sa malo volať NOPQ RSTUV.

Najnovšie články