Paľo Habera oprášil legendárny kúsok. Navliekol na seba ikonické kraťasy a ten záber stojí za všetko

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Obľúbený spevák Paľo Habera má už 62 rokov, ale vyzerá rovnako dobre. O tom, že zostáva fit, svedčí aj fakt, že si opäť obliekol svoj ikonický outfit, ktorým sú legendárne kraťasy. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Najnovšia fotka na sociálnych sieťach Paľa Haberu vyvolala množstvo reakcií. Asi existuje len málo ľudí, ktorí nemajú v hlave ikonické kraťasy, ktoré nosil a preslávil v 90. rokoch minulého storočia. Je skutočne obdivuhodné, že ich aj po toľkých rokoch stále oblečie.

Fotkou vyvolal ošiaľ

„Ja viem! Niektorí z vás ma sledujú len kvôli tomu, že občas vypustím nejakú takúto úchylnosť. Tak nech sa páči – toto je aktual dnešný vintage 2024 kraťasy image! Bombardujete ma vašimi fotkami v kraťasoch ala Habera, ale pozor – originál je len jeden!“ napísal k príspevku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

Nie je žiadnym tajomstvom, že obľúbený spevák sa venuje športu a o svoje telo sa stará. Okrem behu bicykluje, lyžuje a cvičí aj v posilňovni. Pripravuje sa tak aj na blížiace sa turné, ktoré bude mať po celom Slovensku. Aby toho nebolo málo, na svojom instagrame vyhlásil aj vtipnú súťaž.

Vyhlásil aj vtipnú súťaž

„No a ak má ešte niekto aj po tomto príspevku chuť sa hrať, tak ok! Dievčatá a chlapci, ženy a muži – vyhlasujem súťaž – pošlite mi do direktu vašu fotku v „mojich“ kraťasoch a tomu, kto sa mi bude najviac páčiť, dám osobne 2 lístky na náš koncert v rámci turné! Mesto si môže vybrať. A či si kraťasy zoberiem na turné aj ja? Tak to je vo hviezd…“

Najnovšie články