Fanúšikovia kráľovskej rodiny sú zmätení. Video zosnulej kráľovnej Alžbety sa stalo virálne, hneď pochopíte prečo

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Video so zosnulou kráľovnou Alžbetou sa stalo virálne. Mnohí fanúšikovia kráľovskej rodiny ju takto nikdy nevideli alebo si jednoducho neuvedomili, o čo skutočne ide.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, na sociálnych sieťach sa objavilo video, na ktorom je kráľovná Alžbeta počas korunovácie. Video si získalo už milióny pozretí, pričom zachytáva moment, kedy vyzerá kráľovná Alžbeta veľmi šokovane a zamyslene, keď má na hlavne mohutne vyzerajúcu korunu.

Záber má milióny zhliadnutí

Vyzerá to tak, že vtedy si nepochybne uvedomila vážnosť celej situácie. „A vtedy si uvedomila, že sa práve stala kráľovnou,“ napísal niekto. Ďalší hovoria, že sa tvári veľmi vážne, na čo reagoval jeden komentujúci: „Aj ty by si sa tváril tak, keby si mal len 25 rokov, zomrel by ti otec a práve by si sa stal hlavou krajiny a cirkvi až do dňa, kým nezomrieš.“

@alexa.universe she looks like she’s shitting bricks tbh #fyp #thequeen #queenelizabeth ♬ original sound – alexa🌸

„Koruna bola určite veľmi ťažká, nedávno jej zomrel otec a musela spracovať všetko, čo sa okolo nej deje.“ Väčšina ľudí sa zhodla v tom, že vyzerala nervózne a niet sa čomu čudovať. Ešte netušila, že bude vládnuť neuveriteľných 70 rokov. Teraz nastúpil na trón jej syn kráľ Karol, ktorý bude korunovaný 6. mája 2023.

Aj jeho korunovácia bude plná dlhoročných tradícií, no zároveň by mala odzrkadľovať dnešnú dobu a pozerať sa do budúcnosti.