Sex mala 365 dní v roku. Takýto drastický efekt to malo na jej telo

Lucia Mužlová

Keď sa vám však zdá, že vo vzťahu stagnujete, nemusí to nutne znamenať, že sa blíži jeho koniec. Vždy je cesta von. A dôkazom je aj príbeh tejto ženy. Na čom sa teda zakladá zdravý a vyrovnaný vzťah dvoch ľudí? Je to dôvera, láska, oddanosť … a podobné veci. Nuž a v neposlednej rade je to sex. A práve tu je možné veľmi ľahko naraziť na kameň úrazu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pokiaľ sa niekto necíti stotožnený či spokojný so svojim telom, vie to veci v otázke sexu naozaj skomplikovať. A toto je príbeh o tom, ako tieto komplikácie zbúrať. A podľa Brittany to všetko začalo jedným e-mailom.


22. máj 2012

pre: andy@email.com od: [email protected]

Ahoj, mohol by si vymenovať 5 vecí, ktoré sa ti páčia na mojom tele?

Zadok, vlasy, líca, pery, prsia

Hej, spomaľ Casanova, ak budeš tak detailný, skončím tehotná

Nuž, aby som bol úprimný, nahú som ťa nevidel už roky


Pravda je, že pri intímnych veciach som otrasná. Pochádzam z rodiny neobíjmačov. Aj napriek tomu, že môj manžel je veľmi, veľmi sexy, pre mňa bol sex vždy niečím, čo sa spájalo s úzkosťou,“ píše Brittany. Ako dôvod uvádza, že so svojim telom nikdy nebola spokojná, a tak na únik pred sexom používala dve veci.

Prvou bolo, že do postele vzala so sebou ich štvorročné dieťa a spoľahla sa na to, že jej muža chuť na sex prejde. Druhou vecou bol pokus o vysvetlenie, že jeho reči o tom, aká je krásna, jej bojovať so svojim psychickým blokom nepomôžu.

Po čase však prišiel geniálny nápad. Brittany píše, že jej ročná cesta s partnerom začínala ťažko. Aby dokázala bojovať so svojim problémom, pochopila, že mu musí čeliť. A tak spolu začali spávať každý jeden deň počas jedného roka. A negatívne emócie opísala Brittany tak, že pri prvých dňoch mala pocit, že sa na sex pripravuje. To znamená dlhé sprchovanie, holenie a celkom zrejme aj mentálne prípravy pred zrkadlom.

Spočiatku Brittany stále nenávidela svoje boky, svoje brucho, a to, ako vyzerá, keď leží na chrbte. Po čase však prišiel zlom. Presne vtedy, keď pochopila, že svojmu mužovi nevysvetlí, že sa vníma celkom inak ako ju vníma on. Aj napriek tomu, že jeho ponímanie jej vzhľadu bolo úžasné, Brittany to videla inak. A tak si vrámci svojho experimentu začala viac veriť. Kúpila si drahé nohavičky, pekné negližé a keď pocítila, že v tom naozaj vyzerá dobre, veci sa zmenili.

Dovtedy Brittany nenávidela niektoré veci. Orálny sex sa jej páčil, no nemala rada, keď sa jej Andy dotýkal na bradavkách. Tie sa jej totiž nepáčili. Tiež neznášala bozkávanie na krku, pretože je veľmi šteklivá, z čoho prišli zimomriavky a ich dôsledkom sú postavené chlpy na nohách. S čím opäť nebola stotožnená. Po čase si však začala uvedomovať, že si zaslúži rovnako dobrý sex ako jej manžel. Zbavila ssa svojej sebeckosti a vzťah medzi nimi sa len utužil. A ako vyzeral e-mail po viac než roku každodenného sexu?


5. august 2013

pre: andy@email.com od: [email protected]

Dobre kámo, pokus číslo dva. Menuj päť vecí, ktoré sa ti na mojom tele páčia najviac.

Len päť? Vybral by som si krivku na drieku, tvoj zadok, to miesto na zápästí kam si dávaš parfum, tvoje vlasy, keď si ich ráno rozpustíš, tú vážne mäkkú kožu medzi prsiami a tvoje pehy na rukách a ramenách.

To je zvláštne. To sú tiež moje obľúbené. Máme podobný vkus na moje telo, niekedy by som ti mala ukázať moju zbierku mrazničiek.


Pozri aj: Žena s rakovinou sa vydala za svojho milovaného muža v nemocnici. Niekoľko hodín na to zomrela

zdroj: babskeveci.sk, huffingtonpost.com

Najnovšie články