Jasmina Alagič prezradila, aký je Rytmus, keď nemá svoj deň, ale aj to, prečo má rada peniaze

Dana Kleinová

Foto: Instagram (jasmina_alagic)

Jasmina Alagič využíva sociálne siete naplno a prostredníctvom príbehov dáva jej fanúšikom šancu opýtať sa na čokoľvek z jej súkromného života. V najnovších príbehoch odpovedala na otázky, ktoré prezradili viac nielen o nej, ale aj o jej partnerovi. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský, známy ako Rytmus, tvoria pár už niekoľko rokov, no stále sa nájde veľa zvedavcov, ktorých zaujímajú detaily z ich vzťahu. Moderátorka však na ne nemá problém odpovedať a prezrádza aj to, čo by ste nečakali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Dala možnosť pýtať sa

V momente, ako moderátorka pridala príbeh, v rámci ktorého sa jej mohli fanúšikovia opýtať na čokoľvek, došlo jej hneď niekoľko otázok, ktoré zahŕňali jej partnera. Prvá sa žartovne pýtala, či Rytmusovi smrdia nohy, na čo Jasmina odpovedala skladbou jej partnera.

Potom však Jasmina zdieľala komplexnejšiu otázku, ktorá sa týkala Rytmusovej osobnosti. Tá znela: „Aký je Paťo, ak nemá svoj deň?“  

Foto: Instagram (jasmina_alagic)

Má skvelého partnera

Moderátorka hneď na úvod upozornila, že hoci považuje otázku za dobrú, odpoveď, ktorú ponúkne, bude nudná. Rytmus totiž nerobí žiadne scény, ani si nevybíja svoju zlosť doma.

„Patrik je v tomto skvelý muž. Ak má náročnejšie obdobie, iba sa stiahne a maká na 200 %. Nikdy však nenosí nervozitu domov. V živote som ho nezažila, že by prišiel naštvaný alebo sa nedajbože s nasratím budil. Ja vlastne úprimne ani neviem, či som niekedy spozorovala, že by mal fakt na hovno deň,“ priznala Jasmina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Má rada peniaze

Najnovšie články