Je ako obyčajná žena. Prezidentka Zuzana Čaputová zverejnila fotografiu zo súkromia a toto si hneď všimnete

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (zuzana_caputova)

Funkcia prezidentky Slovenskej republiky je do značnej miery o sebaprezentácii. Ľudia majú predstavu o tom, ako by mala vyzerať, ako by sa mala správať a čo by mala vyžarovať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hoci v prípade takejto dôležitej verejnej funkcie je výzor a móda na druhom mieste, v prípade Zuzany Čaputovej je pochopiteľné, že si ľudia všímajú, čo má oblečené. Jej módnemu vkusu zatiaľ nebolo možné nič vytknúť, na verejnosti je vždy upravená a pôsobí uhladene.

Ukazuje svoju obyčajnú stránku

Na sociálnych sieťach však často uverejní fotografiu, na ktorej mnohým ľuďom evokuje, že je naozaj len obyčajná žena, ktorá sa snaží vyťažiť zo života všetko. Takýto prístup je mnohým ľuďom sympatickí, preto fotografia, ktorú nedávno zverejnila, dosiahla už viac ako 50-tisíc likeov. Je na nej so svojím psíkom Leonom.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Oslavuje rok

„Leon, náš labrador, najmladší člen domácnosti, dnes oslavuje prvé narodeniny. Je to naše vždy dobre naladené zlatíčko. Napriek tomu, že má iba rok, je to veľký pes, nie iba svojím už takmer dospeláckym vzrastom. Leon má v sebe nepodmienenú lásku, teší sa už len z toho, že pri ňom sme a raduje sa z prítomnosti.

Tým je pre všetkých členov našej rodiny veľkým učiteľom. Aj v období izolácie nás vytiahol na prechádzky a do prírody. Napriek veľkej kope chlpov doma ani na chvíľu neľutujem, že sa stal už neodmysliteľnou súčasťou nášho rodinného života. Dúfam, že aj Leon je šťastný s nami,“ napísala na sociálnej sieti.

Najnovšie články