Moderátor z Ruže pre nevestu má tvoriť pár s touto nevestou zo šou. Prezradila ich táto fotografia

Dana Kleinová

Foto: Instagram (kristofko)

Moderátor obľúbenej šou sa mal vraj zblížiť s jednou zo súťažiacich. Počas pobytu vo vile medzi nimi mala preskočiť iskra.

Článok pokračuje pod videom ↓

Fanúšikovská stránka Ruže pre nevestu pridala na TikToku fotografiu, ktorá mala naznačovať, že jedna zo súťažiacich zo šou odišla nie po boku Radka, ale ako partnerka moderátora. Otvorila tým obrovskú diskusiu a niektorí tvrdili, že určite spolu nie sú, ale skôr si spolu užili, keďže sa Krištof pred šou stihol rozísť s manželkou, ako potvrdil pre portál Plus 1 deň.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristof Kralik 🐇 (@kristofko)

Čo sa medzi nimi stalo

Spomínanú fotografiu pridal samotný Krištof, no v príspevku ju dal úplne ako poslednú, a tak ju mnoho ľudí prehliadlo. Oveľa väčšiu slávu zažila na TikToku, kde začali vznikať špekulácie, či sú Krištof a Lara tajne spolu s tým, že sa dali dokopy ešte počas šou. Na fotke stojí Lara pred kamerou, zatiaľ čo Krištof stojí vzadu za ňou a vyzerá to, akoby si obliekal košeľu.

A hoci v komentároch pod fotkou tieto špekulácie nenájdete, nájde sa tam aj jeden veľavravný výrok. V ňom stojí: „Keby som v Ruži pre nevestu, hodím sa po Krištofovi, nie po Radkovi alebo Tomášovi.“ A to mal byť podľa komentárov na TikToku aj Larin prípad.

„Spolu chodia že vraj,“ stojí v jednom z komentárov, ktorý vysvetľuje danú fotografiu, ktorú neskôr lajkla aj samotná Lara. Mnohým sa to však nezdalo. 

„Zrovna som čítala článok, kde potvrdil, že sa s manželkou pred niekoľkými mesiacmi rozišli, ale že on tam nejde baliť dievčatá,“ vysvetlila komentujúca. A presne tak sa zo vzťahu stala polemika o tom, že hoci nemusia byť oficiálne spolu, k niečomu medzi nimi predsa len dôjsť mohlo.

„Je o ňom známe, že je sukničkár. Baliť asi nebalil, ale užiť si mohol,“ tvrdí ďalšia diváčka.

Reprofoto: Instagram (_laradizdarevic)

Najnovšie články