Princ George dostal list od svojej ctiteľky: Reakcia Kate Middleton poslala dievčatku odpoveď

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dukeandduchessofcambridge)

Kate Middleton poslala krásny list dievčatku, ktoré princa Georga pozvalo na svoju oslavu narodenín. Napriek tomu, koľko mailov a listov kráľovská rodina dostáva si našli čas, aby mu odpísali.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Daily Mail, matka dievčatka sa pochválila na sociálnych sieťach. Odpoveď dostala niekoľko mesiacov po tom, čo poslala jej dcéra list Georgovi. „Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge ma požiadali, aby som vám poďakoval za váš list, v ktorom pozývate princa Georga na oslavu vašich 6. narodenín. Je mi ľúto, že odpoveď trvala tak dlho.“

Foto: profimedia

Krásna odpoveď od Kate Middleton

„Ich kráľovské výsosti boli nesmierne vďačné za vaše milé pozvanie. Po dôkladnom zvážení možností ma však veľmi mrzí, že kráľovské výsosti musia odmietnuť. Vojvoda aj vojvodkyňa boli nesmierne dojatí, že ste si dali tú námahu a napísali ich synovi. Bolo to od vás milé a ich kráľovské výsosti ma požiadali, aby som vám napísal ich najsrdečnejšie poďakovanie a želanie všetkého dobrého. Verím, že si narodeniny užiješ,“ stálo v liste.

Foto: profimedia

Princ George na verejných podujatiach

Medzitým si princ George užil svoje vlastné narodeniny, keď 21. júla oslávil deväť rokov. Už tradične zverejnili portrét, ktorý nafotila práve Kate Middleton počas rodinného výletu na pláž. Z najstaršieho dieťaťa Williama a Kate podľa správ vyrastá šťastný, zdvorilý a spokojný chlapec, ktorý je posadnutý futbalom a miluje pobyt na čerstvom vzduchu.

V poslednej dobe sa tiež už viac objavuje po boku svojich rodičov na oficiálnych podujatiach. Takto ho postupne uvádzajú do verejného života.