Harry a Meghan nemali o ochorení Kate Middleton ani tušenie. Ich reakcia všetkých dostala

Hyriaková Kristína

Reprofoto: Instagram (princeandprincessofwales) / Profimedia

Harry a Meghan sa mali o diagnóze Kate Middleton dozvedieť zároveň s verejnosťou. Princezná z Walesu oznámila, že má rakovinu v piatok prostredníctvom videa.

Článok pokračuje pod videom ↓

„Chcela som využiť túto príležitosť, aby som vám osobne poďakovala za všetky úžasné správy podpory a za vaše pochopenie, kým sa zotavujem z operácie. Bolo to neuveriteľne ťažkých pár mesiacov pre celú našu rodinu, ale mala som fantastický tím lekárov, ktorý sa o mňa skvele staral, za čo som veľmi vďačná,“ vysvetlila vo videu.

Prehovorila o svojom zdravotnom stave

Ako píše portál Tyla, ďalej vysvetlila, že keď podstúpila operáciu brucha v Londýne, v tej dobe jej stav nepovažovali za rakovinový. Testy po operácii však zistili, že je to rakovina, preto jej lekársky tím odporučil preventívnu chemoterapiu. „Samozrejme, bol to obrovský šok a William a ja sme robili všetko, čo sme mohli, aby sme to v súkromí spracovali… To trvalo nejaký čas. Musela som sa zotaviť z veľkej operácie, aby som mohla začať s liečbou. Ale čo je najdôležitejšie, trvalo nám vysvetliť všetko Georgovi, Charlotte a Louisovi.“

Čo na to Harry a Meghan?

Najnovšie články