Pozrite sa na svoju dlaň a nájdite čiaru srdca. Ak tá vaša smeruje medzi ukazovák a palec, mali by ste vedieť toto!

katka

Ľudia sa odjakživa snažia predpovedať budúcnosť alebo nájsť spôsob, akým by o druhých či o sebe zistili viac. Chceme vedieť akí sme, k čomu sme predurčení alebo čo nás čaká. Veštíme z kávy, z hviezd či dlaní. Počuli ste už o čiare srdca? Viete čo o vás prezrádza tá vaša? 

Článok pokračuje pod videom ↓

Váš typ čiary srdca

Pozrite sa na ruku na svoju čiaru srdca. Potom si už len podľa obrázka nájdite tú vašu a zistite, aký ste človek a osobnosť.

Čiara srdca smerujúca k prostredníku

higherperspectives.com

Ak vaša čiara srdca smeruje k prostredníku, ste človek ambiciózny, nezávislý, inteligentný a máte veľa ďalších dobrých vlastností, pokiaľ ide o úsudok a rozhodovanie. Na svet máte skôr materialistický pohľad a ste občas dosť sebecká osoba, čo je v dnešnej dobe dokonca veľmi užitočná vlastnosť, no nič netreba preháňať.

Čiara srdca smerujúca medzi prostredník a ukazovák

higherperspectives.com

Ste veľmi láskavý, dobrosrdečný a citlivý človek. Veríte v dobro ľudí a vidíte v nich len to najlepšie. Svoje srdce nechávate dosť často nechránené, čo nie je úplne najlepšia cesta. Určite sa nemeňte, ale v dnešnej dobe musíte byť trochu viac opatrný v tom, koho si pripustíte k telu.

Čiara srdca smerujúca k ukazováku

higherperspectives.com

Ak vaša čiara smeruje k ukazováku, ste človek veľmi vyrovnaný. Nič vás len tak nerozhodí. Chladnú hlavu si viete udržať aj v oblasti vzťahov. Ste samostatný a viete, čo chcete. Ste rovnako spokojný aj vo vzťahu, aj bez neho.

Čiara srdca smerujúca medzi ukazovák a palec

higherperspectives.com

Ak máte túto čiaru srdca, ste veľký dobrák a máte silný charakter. Ste spravodlivý a rád pomáhate iným. Ste naklonený charite. Nedáte sa však nikomu využívať. Máte vždy len dobré úmysly a slovo zákernosť vo vašom slovníku nemá miesto.

Ja mám číslo 4. Ako ste na tom vy?

zdroj: babskeveci.sk, (Katka), higherperspectives.com