Jej dieťa patrí medzi hviezdy modelingu, má to však háčik. Mamičky po tomto zistení zostali v šoku

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (ebony_andthreeboysx)

Deti vo svete modelingu nie sú žiadnym prekvapením. Nájde sa množstvo takých, ktoré si pozornosť užívajú a niekedy ide o to, že hlavne rodičia si chcú splniť svoj sen prostredníctvom nich.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Daily Mail však informoval o mamičke, ktorej syn je taký pekný, že v modelingu predvádza dievčenské oblečenie, a to hlavne v katalógoch počas fotografovania. Mamička Ebony sa na TikTok-u podelila o video svojho syna, ktorý je modelom pre dievčenské oblečenie. Aj keď mamička troch detí bola z rozhodnutia nadšená, nie všetci s tým boli spokojní a niektorí dokonca tvrdili, že z toho bude zmätený alebo ho to privedie do rozpakov.

@ebony_andthreeboysx Haters gonna hate 😜 it wasnt planned but the little girl wouldnt do it so he took over 😅 #minimodel #toddlermodel #hatersgonnahate #modellife #childmodel #prettyboy ♬ Mrs. Right – Mindless Behavior

Syn robil modela pre dievčenské oblečenie

„Keď je tvoj syn taký pekný, že skončí ako model pre dievčenské oblečenie,“ napísala. Počas pár sekundového videa mama zdieľala rôzne zábery z dňa, kde sa zdá, že sa syn usmieva, pričom má na sebe množstvo outfitov s kvetinakmi a mašľu vo vlasoch. „Kritici budú kritizovať. Nebolo to plánované, ale dievčatko to nenafotilo, tak to prevzal on,“ povedala a taktiež sa obhajovala, že jej syn určite nie je zmätený.

Stala sa terčom kritiky

„Keď sa ho spýtam či je chlapec, alebo dievča, vždy povie chlapec. Nie je zmätený. Vie, čím je. Bolo to fotenie pre modeling, nie jeho každodenné oblečenie.“ Pôvodný klip pritiahol online veľkú pozornosť a má viac ako tri milióny zobrazení. O svoje reakcie sa podelili aj ostatní rodičia a žiaľ, nie všetci si myslia, že je v poriadku, aby malý chlapec robil modela pre dievčenské oblečenie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clark & Beau (@clarkandbeau)

Mnohí si myslia, že o nič nejde

Najnovšie články