Kúpila vianočný stromček a neskôr neverila svojim vlastným očiam. Keď zbadala, čo sa v ňom skrýva, skoro odpadla

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (gina_premmama)

Vianoce sú už takmer tu a zdá sa, že väčšina ľudí už má aj vianočný stromček. Jedna žena však zažila totálny šok, keď vo svojom živom stromčeku našla prekvapenie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na portáli Tyla sa objavil príbeh mamy menom Gina, ktorá na svojom TikTok-u zverejnila neuveriteľné video. Keď sa pozrela na svoj vianočný stromček, všimla si, že na ňu hľadia nejaké oči. Keď si to všimla, skoro odpadla. Ku videu jednoducho napísala len pomoc.

@gina_premmama# Help!!!!!!♬ It’s Beginning to Look a Lot like Christmas – Michael Bublé

Keď to uvidela, skoro odpadla

V stromčeku mala totižto živú myš. V tomto jednoduchom klipe sa zdá, že z nej myš nie je vôbec vykoľajená a je spokojná tam, kde je. Video má už milióny zhliadnutí a tisíce komentárov. Mnohí si všimli žiariace oči a pripadalo im to dosť desivé.

Dostala množstvo rád

„Tak ja by som podpálila celý dom.“ „Toto je jedna z mojich najväčších obáv.“ „Odpadla by som, okamžite.“ Mnohí tiež napísali, že by ten strom okamžite vyhodili. Boli však aj niektorí ľudia, ktorí zdieľali niekoľko tipov, ako dostať myšku z domu. „Skúste ju chytiť a dajte ju von.“ „Neubližujte jej, prosím. Asi ste ju omylom zobrali domov.“

Neskôr Gia povedala, že sa im myš podarilo dať von bez toho, aby jej museli ublížiť.