Známa Slovenka Mamba Dasha reaguje na kritiku. Chlap hnusne okomentoval jej postavu, speváčka mu venovala ostré slová

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Známa speváčka sa rozhodla tentoraz neignorovať kritiku jej osoby a zareagovala. Po komentári muža na jej postavu a „vylepšenia“ sa rozhodla vysvetliť, ako to je v skutočnosti.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako zachytil portál Nový čas, speváčke Dáši Mambe Šarközyovej kritika nie je cudzia, no vždy sa s ňou vedela vyrovnať s pokorou. Inak tomu nie je ani teraz. Dáša sama v minulosti priznala, že pribrala a často pridáva fotografie, ako chodí cvičiť spolu so svojím priateľom Tonym Poruchou. Napriek tomu sa ešte stále našiel chlap, ktorý mal potrebu okomentovať jej postavu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mamba Dasha 💋 (@mambadasha)

Poslal jej správu

Speváčka často pridáva fotografie do svojho príbehu a ukazuje svojim fanúšikom momenty zo svojho dňa. Najnovšie na to zareagoval fanúšik, ktorý sa jej rozhodol napísať správu. A Mamba sa rozhodla o ňu podeliť s ostatnými. Neznámy muž jej napísal: „Zas filter. Už chápem, že kukám ako puk vidieť ťa naživo. Úplne iná žena, dvakrát tak široká ako na Instagrame. K čomu je to dobré?“

Mamba sa však nedala a hneď zareagovala. Mužovi odkázala: „Mne stačí schudnúť tak 5 kg a bude dobre… ty s tým, že si j*bko už nič neurobíš.“ Servítku si tak pred ústa rozhodne nebrala a pokračovala: „Očividne si ma naživo ešte nevidel, keď súdiš podľa filtra… poďme si to teda vysvetliť. Filter ti zasahuje tvár, takže s postavou nič nemá spoločné. Na žiadnej mojej fotke na profile neprebehla úprava môjho tela alebo tváre.“

Speváčka následne vysvetlila, že jediné, čo na svojich fotografiách upravuje, sú farby. Nepoužíva žiadnu aplikáciu, ktorá by upravovala jej tvár či postavu a rozhodne by na niečo také nemíňala peniaze. „Netajím sa tým, že mám riť ako kamión a ani tým, že nie som so sebou spokojná. Nezavádzam, nikdy som sa netvárila, že mám postavu modelky (iba keď som ju naozaj mala),“ dodala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mamba Dasha 💋 (@mambadasha)

Najnovšie články