Má 3 mesiace a vlasy by mu mohla závidieť nejedna žena. Chlapček sa narodil s neobvyklým ochorením

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (shannon.ayres)

Chlapček sa stal virálnym po tom, čo jeho rodina zdieľala fotografie na sociálnych sieťach. Mnohí ľudia zostali zaskočení a malého Jaxona si okamžite obľúbili.

Jaxon-James Ayers zo Severného Írska sa narodil predčasne s prekvapivo hustými vláskami. Teraz má tri mesiace a vlasy mu naďale poriadne rastú. Ako uvádza portál Daily Mail, jeho matka Shannon sa ním rada pochváli, ale bola prekvapená reakciou, keď ho ukázala na sociálnych sieťach. Krátko po narodení Jaxonovi diagnostikovali zriedkavé ochorenie hyperinzulinizmus, ktoré postihuje asi jedno z 30 000 novorodencov.

Ľudia sú unesení

Vedľajším účinkom je práve rast vlasov, ktorých má viac ako priemerný chlapček. „Ľudia sú vždy prekvapení, keď ho vidia a všimnú si, koľko má vlasov. Niektorí žartovali, že čoskoro bude pripravený na návštevu kaderníka či robenie účesu. Som hrdá a chcela som ho ukázať svetu, no nečakala som, že sa to stane virálne.“

Matka tiež povedala, že občas sa síce stretne s neprajníkmi, väčšinou sú však reakcie na jej syna krásne a teší sa, že takto môže potešiť aj iných ľudí.

Najnovšie články